2737
2739
عنوان

منظور از دوقلوهای همسان وغیر همسان یعنی چی ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5375 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی کسی که جنیناش جدا بودن از اول و با ivf بوده اینجوری میشه؟ 

کلا دوفلوهای ناهمسان وزن شون باهم اختلاف داره حالا هرجور باردارشده باشی فرقی نمیکنه

دلم یه خواب آروم میخواد خستم خیلی خسته.....
2731
جنسیت همسان ها میشه مختلف باشه یعنی یه دختر و ی پسر؟ 

اره عزیزم

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
دوقلوهای من همسان هستن. از یه تخمک به وجود اومدن و تو یه کیسه بودن و با یه جفت تغذیه میشدن

سلام گلم شما چند هفته زایمان کردین؟

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2738
عزیزدلم پزشکم ۳۶ هفتگی ختم بارداری داد. 

به سلامتی 

دوتاشون توی یه کیسه بودن و جفت مشترک داشتن؟

اگه توی یه کیسه بودن غشا هم بینشون بود یا کلا کنار هم بودن؟

به سلامتی  دوتاشون توی یه کیسه بودن و جفت مشترک داشتن؟ اگه توی یه کیسه بودن غشا هم بینشون بود ...

جفت یه کیسه و یه جفت مشترک داشتن‌. 

تو کیسه یه غشا خیلیییی نازک و باریک بود. که حتی تو سنوهای ۵ ماه به بعدم مشخص شد.

شرمنده ام که بی تو نفس می کشم هنوز
جفت یه کیسه و یه جفت مشترک داشتن‌.  تو کیسه یه غشا خیلیییی نازک و باریک بود. که حتی تو سنوهای ...

خدا حفظتون کنه، التماس دعا 

عزیز دلم شما خیلی عزیزی برا من.  نمیخوام هم فضولی کنم ولی کنجکاوم.☺🤭🤭🤭 دوقلو بارداری؟؟؟

مامان محمد حسن تو رو خدا منم مثل شما دو قلو همسان یک جفت دارن دکترا استرس دادن بهم میشه خواهش کنم توضیح بدی دوران بارداری چطور بود ؟ چه خطراتی داره ‌وجه کار کنم بمونن برام 

مامان محمد حسن تو رو خدا منم مثل شما دو قلو همسان یک جفت دارن دکترا استرس دادن بهم میشه خواهش کنم تو ...

سلام عزیزم‌ 

اولا استرس رو از خودت دور کن. کارهای سنگین و غیره و پیاده روی رو خیلی کم کن‌. هر کاری که فکر میکنی اذیتت میکنه رو انجام نده. 

به خودت برس. مواد مغذی  و ویتامین دار استفاده کن.ماه های آخر بخوای نخوای استراحتت خیلی بیشتر میشه‌. 

استرس هم نداشته باش. پزشک منم خیلی محتاط بود و خیلی سختگیر. تا جایی که من اصرار داشتم ۹ ماهم برای بارداری تموم بشه ولی پزشکم می‌گفت من این ریسک رو نمیکنم . با اینکه حالم خوب بود تو ۳۶ هفته ختم بارداری داد 🤭🤭🤭

به صحبت‌های پزشکت هم گوش کن. 

عزیزم بارداری خوبی داری . ان شاءالله که به سلامتی فرشته هات میان کنارت و این روزها هم برات میشن خاطره

شرمنده ام که بی تو نفس می کشم هنوز