2733
2734
عنوان

درد سیاتیک کمک بچه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 132 بازدید | 25 پست

الان ماه های اولی کمر درد گرفتی ماه های بالا سنگین تر هم میشی 

پس رعایت کن به هر طرف بخواب تا فشار نیاد سر فرصت برو یه دکتر توضیح بده بهتر کمکت میکنه آرزوی سلامتی برای خودت کوچولوی تو راهی که داری میکنم  

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من از اول بارداری همینجور بودم تا الان،اصلا خوب نشده،استخون دنبالیچه هست انگار،درد بدی داره،نگران نباش در موردش،طبیعی هست

خدایا شکرت که منو به آرزوم رسوندی 😇 خدایا ممنونم که آرامش رو تو دلمون قرار میدی
نه مطمئنم رگ به رگ نیس اخه حسشو میکنم استخونمه از دیشب پماد دیکلوفناک میزنم فرفی نمیکنه نمیدونم ب پا ...

سیاتیک یه رگ از پشت باس ن شروع میشه تا کف پا و درد شدیدی داره من دوبار گرفتم نه میتونم بشینم نه بخوابم دردش کلافه کنندس استخون دردنیست این رگ بصورت طنابی از باس ن تا کف پا میگیره

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 
من از اول بارداری همینجور بودم تا الان،اصلا خوب نشده،استخون دنبالیچه هست انگار،درد بدی داره،نگران نب ...

باور میکنی من از وقتی رو تشک نرم خوابیدم خوب شد.. شمام امتحان کن

برام صلوات میفرستین
سیاتیک یه رگ از پشت باس ن شروع میشه تا کف پا و درد شدیدی داره من دوبار گرفتم نه میتونم بشینم نه بخوا ...

اره سخته.. ولی من از وقتی رو تشک نرم خوابیدم خوب شدم قبلش رو تشک نازک و سفت میخوابیدم

برام صلوات میفرستین
2738
باور میکنی من از وقتی رو تشک نرم خوابیدم خوب شد.. شمام امتحان کن

منظور از تشک نرم رو متوجه نشدم،تشک تخت نرم هست دیگه،اونو میگی یا تشک سنتی که روی زمین میندازن؟

خدایا شکرت که منو به آرزوم رسوندی 😇 خدایا ممنونم که آرامش رو تو دلمون قرار میدی