2737
2739
عنوان

واقعا موندم

215 بازدید | 43 پست

سلام

شما متاهلا شوهرتون ميگه بهتون هركاري كه مربوط به خانواده باشه؟!من شوهرم قسط بده و اينا اصلا نميگه يا پولي به كسي بده و اينا شايد شايد بعدا بگه

كلا كاري به ايناش ندارم منظورم اينه كه كلا تو خونه صحبت من و همسرم چيزاي عاديه تعارف و اينا و شام چي داريم و ...واسه همين احساس ميكنم فقط نقش مامان بچه رو دارم و ديگر هيچ و حس ميكنم باهام مثل يه بچه برخورد ميشه

شماها چطورين و اگه اينجور باشه چي ميكنين كه عوض شين؟

لطفا گوسفند نباشيم😑

بنظرم

چیزی ک باید به رابطه هر دوتون اضافه شه 

صمیمیت بیشتره بنظرم ...

و لازمه ش اینه ک  با هم براش تلاش کنید....

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

سر صحبتو واکن.از چیزای مهمی که برات اتفاق میفته بگو شاید ایشونم گفت

گویند که گر می بخوری عرش بلرزد/عرشی که به یک جام بلرزد به چه ارزد؟/در خانه ی ما زیرزمینی است که در آن/یک خُم بخوری خشتی از آن نیز نلرزد              خیام💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

كلا ميزنه به شوخي بازي و اينا

منم اعصاب ندارم اينطور برخورد ميكنه دوست دارم چاي كه براش ميارم يا ميكم چه خبر حداقل يه كن از كار و بارش بگه

از خودش داره دورم ميكنه

مشكلي نداريم ظاهرا ولي من واقعا اذيت ميشم سر اين رفتاراش

مثلا تو پيامك گوشيش ميبينم اينقد پول كشيده يا پيامك بانكي اومده كه قسطت فلان موقع هست و اينا

بعد براي خودم متاسف ميشم كه يعني اينقد غريبه خستم

نميدونم ميفهمين چي ميگم يا نه!

لطفا گوسفند نباشيم😑
اولا شوهرم خیلی جیزی نمیگف ولی وقتی میدید من‌کوجیک ترین و جزئیات اتفاقاتی ک برام میوفته رو بهش میکم ...

خب من تو خونه هستم همش اتفاقاتي ندارم كه براش بگم جز اينكه برنج پختم و چاي درست كردم و بچه رو بردم حموم و اينا 

لطفا گوسفند نباشيم😑
2740
ما هنوز عقد نکردیم اما جزء جزء مسائل مالیشو بامن درمیون میذاره. مثلا بهش پیشنهاد دادم تو یه قرعه کش ...

ان شالله هميشه همينطور باشه عزيزم 

لطفا گوسفند نباشيم😑
خب من تو خونه هستم همش اتفاقاتي ندارم كه براش بگم جز اينكه برنج پختم و چاي درست كردم و بچه رو بردم ح ...

هیمناارو بشین با جززئیات براش تعریف کن اونم مطمئنن از جزئیات کارای بیرونش میگ برات..منم تو عقدم و تو خونه ولی بعضی وقتا اینقد حرف میزنم خودم خسته میشم  ولی شوهرم میگ بازم بگو😕

هیمناارو بشین با جززئیات براش تعریف کن اونم مطمئنن از جزئیات کارای بیرونش میگ برات..منم تو عقدم و تو ...

خوش به حالت😍من خيلي مشتاقم ولي عصبي ميشم با شوخياي بيجاش ديشب ديگه ديدم واقعا بدجور شوخي ميكنه منظورم فيزيكيه بهش گفتم شعور داشته باش

اونم گفت يكبار ديگه گفتي بيشعور ميزنمت😭منم گفتم جراتش نداري

كلا اينا به حرفه اتفاق نميفته ولي رابطمون الكي الكي سرد شده

لطفا گوسفند نباشيم😑
شوهر منم هیچ وقت نمیگه وهمین باعث شده سرد بشم ازش پس زندگی مشترک یعنی چی هیچکدوم از مسائل مالیشو نمی ...

اره سردي مياره و اين خيلي ازار. دهنده هست

لطفا گوسفند نباشيم😑
2706