2733
2739
عنوان

آندومتریوز و کیست شکلاتی

| مشاهده متن کامل بحث + 593310 بازدید | 8873 پست

سلام.چقدر خوشحالم که اینجایید.

من ۳ روز پیش رفتم سونوی واژینال توی هر دو تخمدونم کیست اندو تشخیص داد.یکی ۵ سانت.بکی ۲ سانت.از چهارشنبه تا حالا مردم از استرس.

حالا سوالم اینه که ایا با سونوی واژینال میشه نوع کیست رو به طور قطعی تشخیص داد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همه میشه لطفا منو راهنمایی کنید من کیست اندو دارم شدید هست روده و کمی هم کلیه درگیر شده. یه بارم لاپارا شدم سال ۹۱ الان برگشته میخوام مجددا عمل کنم میشه دکتر خوب که قیمت منصفانه بگیره معرفی کنید. ممنون میشم خیلی به کمکتون نیاز دارم اگر دکتری میشناسید که کارش خوبه بگید. خودم پیش پادمهر رفتم که بیمارستان جم وقت خالی داشت و ۴۰ تا ۴۵ میلیون هزینه ش هست و نمیتونم انقدر هزینه کنم. توروخدا اگر کسی رو میشناسید با هزینه کمتر عمل میکنه بگید . مرسی

✨الهی ...دلم خوش است به معجزه ات... که اتفاق می افتد ومن شاد شاد فقط سر بر سجده میگـــذارم و میان اشـــکهای شوقم فقط میگویم ...بودنت را  شــــکر... سبحان ا...
2728

سلام خانمایی ک اندومتر یومای دارن جواب بدیننننننننن

من 7 ماهه فهمیدم کیست دارم ک البته نوعش رو 2 ماه پیش با سونو داخلی درست تشخیص دادن کیست58 میلیمتر اندومتریوما

حالا چند روزی میشه درد لگن و زانو درد دارم بعضی روزها بعضی جاهای  استخون های بدنم تیر میکشه مثل زانو و مچ پا و مچ دستم ایا این علایم برا اندو عادیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2738
2706