2733
2734
عنوان

آندومتریوز و کیست شکلاتی

| مشاهده متن کامل بحث + 594296 بازدید | 8873 پست
مگه دکتر هست ؟میگفتن دکتر نیست که...من از منشی پدسیدم گفت بهمن زنگ بزن

سلام عزیرم ، خوبی؟ آندوت در چ حاله ؟ بهتر شدی؟ مجردی هنوز ؟ 

باران جان دکتر آصف جاه رو کجا میشه پیدا کرد؟ من شهرستانم ، با تهران ۴ ساعت فاصله دارم 

خدایا ، ممنونم ک هستی ...
امروز رفتم پیش. دکتر اصف جاه قراره 5ام عمل بشم. تا بعدش خدا چه خواهد.  راستی یه رژیم 15 روزه ان ...

سلام عزیزم ، سایت دکتر یونسی ادرسش چیه ؟ میزازیش لطفا ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان من میخوام یه گروه بسازم یا ت.ل.گ.ر.ا.م یا واتساپ ، کسایی که دوست دارن عضو بشن تا اطلاعاتمونو باهم به اشتراک بزاریم 

دکتر ها 

رژیم های غذایی و ...

خلاصه همه جور اطلاعات جدید ، تا انشالا نزازیم پیشروی کنه بیماریمون ، و بدتر بشه 

کسایی ک تمایل دارن عضو بشن بیان پیام خصوصی بدن بمن 

سلام دوستان من تازه واردم.  من روی تخمدان چپم یه کیست اندو دارم 7 سانت و توی یه ماه یه کیست جدی ...

اره عزیزم ممکنه سریع ایجاد بشه ، برای منم بعد از یه ماه دو تا کیستم شد سه تا !!!! 

این چیزایی ک میگم رو اصلا و به هیچ وجه نخور 

شکلات ، کاکائو ، نوتلا ....

شکر و قند و کلا هر چیزی که شکر سفید داخلش هست 

سس مایونز ، مایونز کلا کیست سازه ! 

مرغ هرمونی 

استرس هم نداشته باش که بشدت تاثیر بد میزاره استرس 

من بخاطر استرس زیاد اندو گرفتم !! 

2731

مرسی شادی جون. سرچ کن رژیم 15 روزه دکتر یونسی میاد بالا.  سخته اما خیلی ها باهاش نتیجه گرفتن . من مهر ماه از اصف جاه نوبت گرفتم 11 دی نوبتم شد.  شماره منشیش رو میزارم بهش پیام بده تا بهت وقت بده اما دکتر چون دو ماه خارج از کشور بوده مریض جدید قبول نمیکنه فعلا مریضای کنسلی خودش رو میبینه.  من به خاطر این مشکلم خیلی دکتر رفتم حتی کلنیک ابن سینا هم رفتم اما واقعا اصف جاه خیلی حرفه ییه تو معاینه کردنش فوری میفهمی که چقدر تو کارش وارده.  

مرسی شادی جون. سرچ کن رژیم 15 روزه دکتر یونسی میاد بالا.  سخته اما خیلی ها باهاش نتیجه گرفتن . ...

عزیزم دیدم رژیمشو ، اتفاقا من هم تقریبا دو ماه اون رژیمو انجام دادم که دو تا از کیستهام از بین رفتن ، و تخت نظر استاد بابایی که استاد طب اسلامی هستن بودم ، بعدش دیگه رعایت نکردم که به این روز افتادم و کیستم شد دوتا ، انشالا این رژیمو برو کارت ب عمل نکشه 

[QUOTE=50976478]عزیزم دیدم رژیمشو ، اتفاقا من هم تقریبا دو ماه اون رژیمو انجام دادم که دو تا از کیستهام از بین رفتن ...[/QUOTE عمل که حتمیه برام 4 بهمن وقت عمل دارم تو بیمارستان لاله. بعد از عمل هر سه ماه یه بار میگیرم رژیمو که عود نکنه.  از وقتی قطعی تقمیم گرفتم عمل کنم خیلی حالم بهتر شده. از شر کیستا خلاص میشم دیگه

2740

من اسفند۹۳ فهمیدم تخمدان چپم کیست شکلاتی ۴سانتی داره راستمم فولیکولر ۳سانتی بعد از۳ماه ldخوردن سونو دادم  راستیه نزدیک ۶سانت شده بود و هر دوکیست اندومتریوما شده بودن مهر ۹۴ سونو دادم همون اندازه بود دکتر آزمایش  ca125نوشت که شد ۱۳ بعدش رفتم دکتر اون موقع نامزد داشتم من براش گفته بودم ک چه طوریه این کیست ولی نمیدونم اون دکتر بهش چی گفت که دیگه بعد از اون منو ترک کرد و رفت منم افسرده...شوک عصبی وروحی بهم وارد شده بود که کمی خونریزی کردمو بعد از اون دیگه همیشه ترشح قهوه ای داشتم

بعدش یه دکتر دیگه رفتم بهم hdداد ۳ماه خوردم راست۴سانت شدو چپ ۳سانت منم دیگه حالو حوصله ای برام نمونده بود و درگیر دادگاهو طلاق گرفتن بودم دکتر نرفتم فقط hd خوردم ماه به ماهم پری میشدم

از تیر ماه دیگه hd هم نخوردم آخرین سونو دادم مهر بود که راستم ۸۰×۵۳ بود و چپم ۲۹mmساده نوشته بود

الان پریودم نامنظم شده مهر به زور قرص پری شدم آبان خودش شد بازم آذر نشد و قرص خوردم

بچه ها راهنماییم کنید لطفا پیش کدوم دکتر برم من شهرستانم به تهران نزدیکم الان کدوم پزشک وقت میده؟و کارش درسته

روشنک جان خیلی متاسف شدم از این ماجرایی که نوشته بودی شاید اینجا جای مشاوره زندگی نباشه اما بزار کسی که قراره بخاطر یه کیست تو رو ترک کنه زودتر بره و دیگه برنگرده.  بهترین دکتری که الان میتونم بهت معرفی کنم دکتر حسین اصف جاه هست.  این بیماری به هیچ وجه لا علاج و ترسناک نیست.  با تغییر سبک زندگی خیلی راحت میتونی به زانو درش بیاری. تو اینترنت سرچ کن رژیم 15 روزه دکتر یونسی و هر سه ماه این رژیم رو بگیر.  مرتب ورزش کن. کارایی که دوست داری انجام بده و از آدما و کارایی که اذیتت میکنن اجتناب کن. وقتش رسیده که بیشتر به خودمون اهمیت بدیم.  مطمنن روزای خوبی در انتظارمونه خواهر.  دوستت دارم خواهر نادیده.  برات بهترین ها رو میخوام

2706