2737
2734
عنوان

آندومتریوز و کیست شکلاتی

| مشاهده متن کامل بحث + 593990 بازدید | 8873 پست

سلام دستان عزیز

دوستان کسی تجربه اسپاسم یا همون گرفتگی عضلات داشته اینجا؟

من چند وقت پیش عضلات پشتم گرفت شدید،دکتر رفتم شل کننده داد تا اینکه قطع نشد دوباره رفتم بازم شل کننده دادن و علت پرسیدم گفتم ربطی به یاز داره؟دکتر خانوادگی مون که عمومی هست گفت ربطی نداره

ولی الان تو نت سرچ میکردم نوشته به دلیل گرفتگی ک تنگی عروق هست

یعنی از همون چیزی که میترسیدم سرم اومد

من ار دی وی تی و گرفتگی عروق میترسیدم  به دلیل مصرف هورمون حالا سرم اومد

دوستان اگر تو این زمینه اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید ممنون میشم

حالا طول میکشه برم پیش دکتر

سلام دوستان

من امروز پیش دکتر یونسی نوبت داشتم اصلا نظر ب این نداشت ک عمل کنم وقرص ویسان تجویز کرده  کتا س ماه مصرف کنم و میگه ک کیستو کوچیک میکنه

یارب نظر توبرنگردد...برگشتن روزگارسهل است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دستان عزیز دوستان کسی تجربه اسپاسم یا همون گرفتگی عضلات داشته اینجا؟ من چند وقت پیش عضلات پشت ...

باران جان من نمیدونم‌.... ولی کلا عوارضا ک زیاد هست من ک دیگه خسته شدم از نالیدن....

2728
کسی این قرصو مصرف کرده ک نتیجه گرفته باشه یا حدااقل کنترل شده باشه؟

اره منم پیش دکتر یونسی رفتم همش میگه عمل نه...من دیروز رفتم سونو بعد یک ماهو نیم مصرف ویسان کیستم کوچیک نشد ک هیچ نیم سانتم بزرگ شد الان ۶ سانته امروز پیش اصف جاه وقت دارم میخوام بهش بگم عملم کنه دگ حوصله ندارم بخدا همه زندگیم شده فک کردن به این کیست

البته خیلیام با ویسان نتیجه گرفتن منم یک ماهو نیم ک بیشتر نخوردم شاید اگ بیشتر میخوردم تاثیر میکرد نمیدونم والا

کاربر @delbarjannهستم.(مشاوره و برنامه ریزی کنکور)

باران جان من الان حدود دوسال و ۳ماهه ک یاز میخورم و الان چند روزیه بدنم دونه هایی میزنه و میخاره نمیدونم از حساسیته یا از مصرف این قرصا اخه دفترچشو خونده باشی اینو جزو عوارضش نوشته از بس خودمو خاروندم دیگه خسته شدم دست و پاهام کلا زخمه دیگه🙁

باران جان من الان حدود دوسال و ۳ماهه ک یاز میخورم و الان چند روزیه بدنم دونه هایی میزنه و میخاره نمی ...

ای وای منم این طور شدم خصوصا قسمت داخلی آرنج م دقت نکرده بودم یعنی از اونه؟

اسپاسم پشتم و خارش و قرمزی دستم مامانم میگه از اونه ولی من قبول ندارم

واقعیتش من زیاد دفترچه رو نخوندم میترسم میگم قدرت جاذبه ای که من دارم باعث میشه همه عوارض ش رو جذب کنم

باران جان من الان حدود دوسال و ۳ماهه ک یاز میخورم و الان چند روزیه بدنم دونه هایی میزنه و میخاره نمی ...

البته شما که قطع میکنی و دوباره شروع میکنی عوارض ش کمتر خواهد شد

من که اکر قطع کنم برای دوره بعد از پریود میخوام یاسمین مصرف کنم ببینم اون چه طوره

چون این قرص ها هرچه قدر هم خوب باشن باید هر شش ماه عوض بشن تا عوارض ش شدید نشه

2740
البته شما که قطع میکنی و دوباره شروع میکنی عوارض ش کمتر خواهد شد من که اکر قطع کنم برای دوره بعد از ...

واقعا؟؟ من نمیدونستم اخه یاسمین خیلی بد پیدا میشه پس عوضش کنم دقیقمن منم ارنج دستم و مچ پام همین 

سلام دوستان خوبین.

من الان رفته تو ۴ سال که عمل کردم.خداروشکر بعد عمل هیچ مشکلی برامپیش نیموده و ۴ سال هست دارو مصرف نمیکنم.با این که شرایط من خیلی بدتر از بعصیا تو گروه بود.

الان تعجب میکنم چرا بعد عمل یه سریا باز قرص میخورن یا یه بیماری دیگه میگرن.

باران تو که عمل کردی چرا باز یاز مخوری .

الان درد پریودات بهتر شده .

میشه برا حاجت روایی منم یه صلوات مهمونم کنید؟؟
سلام دوستان خوبین. من الان رفته تو ۴ سال که عمل کردم.خداروشکر بعد عمل هیچ مشکلی برامپیش نیموده و ۴ ...

واای دریا خوشبحالت امیدوارم منم بعد عمل عود نکنه مثل تو همیشه سالم باشی انشاالله❤ میگم تو هم قبل عمل ازمایش ذخیره تخمدان انجام داده بودی؟ چند بود؟ برا من ۲/۴۱ هست پایینه؟

کاربر @delbarjannهستم.(مشاوره و برنامه ریزی کنکور)

کسی اطلاع داره این رژیم پانزده روز تاسلامتی چطوریه؟یعنی باید دقیق مث خودش هرچی گفته عمل کنم،منظورم همون وعده های غذایی

مگه میشه ناهار یاشام برنج ونون اصلا نخورد

یارب نظر توبرنگردد...برگشتن روزگارسهل است