2733
2739
عنوان

آندومتریوز و کیست شکلاتی

| مشاهده متن کامل بحث + 593989 بازدید | 8873 پست

سلام باران جان خوبی؟؟؟ بعد از مدتها سایت اومدم حالت بعد عمل چطوره؟؟ باران هیچوق به درست بودن تصمیمت واسه عمل شک نکن ... حداقلش اینه دیگه میتونی کنترلش کنی و اگر خدای نکرده برگشت با گرید پایین برگرده.... باران دکتر تو قرص ویسان رو به تو نگفت؟؟؟ من چند روزه از وجود همچین قرصی با خبر شدم ولی اینجور که میگن عوارضشم زیاده ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستای گلم من رزیتاهستم خیلی وقت پیش عضو بودم واز شرایطم گفته بودم.ولی مدتهاست ک انگار نمیتونستم پیام بزارم یاثبت نامم بامشکل روب رو بود

یارب نظر توبرنگردد...برگشتن روزگارسهل است
2728

خلاصه میگم،۳سالونیم پیش عمل کیست اندو کردم  ،یکسال بعد دوباره متوجه شدم تاکیست دارم ب اندازه ۸ سانت،ودرحال حاضر کیستم ۱۰ سانت و متاسفانه دوتا۳تافیبروم هم درست شده،هفته آینده پیش خانم دکتر یونسی نوبت دارم

من باوجود این کیست بزرگ هیچ گونه مشکلی ندارم حتی ی علامت کوچولو،همه چیز منظم خداراشکر،بنظر شما بازم ممکن دکتر بگه عمل کن؟ب راهنمایتون نیاز دارم،

من ی سوال دارم،اینکه ازکجابفهمیم گرید چند هستیم؟

سلام با عمل متوجه میشن گرید چند هستید چون گرید بستگی به تعداد نقاط اندومتریوزتون داره

منم هیچ علایمی نداشتم همه چیزم نرمال بود ولی از یه جایی با درد دیگه خودشو نشون داد

2738
من باوجود این کیست بزرگ هیچ گونه مشکلی ندارم حتی ی علامت کوچولو،همه چیز منظم خداراشکر،بنظر شما بازم ...

اگر چسبندگی شدید نباشه و دردیم نداشته باشید اصولا عمل نمیکنن با قرص کنترلش میکنن

سلام باران جان خوبی؟؟؟ بعد از مدتها سایت اومدم حالت بعد عمل چطوره؟؟ باران هیچوق به درست بودن تصمیمت ...

سلام هوای بارانی عزیز خوبی؟

راجب این قرص نه چیزی نگفت فقط گفت همون یاز رو ادامه بده همین