2733
2739
خانومه با ما که همکارشیم خیلی خوش برخورده . و خیلی توی محل کار به همه مون کمک می کنه . بنده خدا اگه ...

شما متاهلید؟تا حالا حاج خانوم بیرونتون کرده؟

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
شما متاهلید؟تا حالا حاج خانوم بیرونتون کرده؟

من 2 سال متاهل بودم . البته همه ش توی عقد بودیم . اون اواخر که دعواها بالا گرفته بود و یک روز قهر بودیم و یک روز آشتی یکبار رفتم خونه ی مادرخانومم . خانومم بهم گفت : گمشو برو بیرون . اومدی اینجا چیکار .

مادر خانمم که خیلی مذهبی بود و خیلی عشق امام رضا داشت و روزی 2 بار می رفت حرم به دخترش گفت : ساکت شو بی تربیت . بعدشم جلو منو گرفت که داشتم می رفتم بیرون و گفت : بفرمایین بشینین .

اللهم صل علی فاطمه و ابیها 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 2 سال متاهل بودم . البته همه ش توی عقد بودیم . اون اواخر که دعواها بالا گرفته بود و یک روز قهر بو ...

خب؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2731
2740
آره دیگه . گفتم که 2 سال تو عقد بودیم و آخرشم خلاص

حالا چی؟۳۷  سالتونه وتنهایین😐نینی سایتم زیاد میاین 

میشه بپرسم شعلتون چیه 

کم پیش میاد دعوا کنیم ولی یبار ک دعوامون شد گفتم من دیگه میرم نصفه شب بود حالا نمیخواستم برم فیلمم ب ...

من چندروز بعداز عروسیم نصف شب ساعت ۱۲ شب تنها از یک استان رفتم به یک استان ديگه. شوهرمم مثل شتر تی وی میدید.... ساعت ۳شب رسیدم به تهران.