2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نشنیدم ندیدم ولی بهتر ازاینه پاشه ازخونش بره خونه باباش🤣😂🤣😂خوشم اومد

آخه طبقه پایین خونه مادرشوهرشه. اونا متوجه شدن 

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
2731

کم پیش میاد دعوا کنیم ولی یبار ک دعوامون شد گفتم من دیگه میرم نصفه شب بود حالا نمیخواستم برم فیلمم بود همسرم نزاشت برم گفتم پس خودت برو نمیخوام ببینمت خلاصه خیلی غصه خورد گف باشه میرم یجوری ک عذاب وجدان بگیری و دیگه منو نبینی منم ترسیدم آشتی کردم ب نظرم راه خوبی نیست اگه طرف خواسته یا نا خواسته اتفاقی واسش بیافته یک عمر نمیتونی خودتو ببخشی

به تو احتیاج نه... به تو اعتیاد دارم...
من یباروسط دعوا بهش گفتم پاشو برو بیرون...خیلی عصبانی بودم میخواستم تنها باشم و اروم شم گف خونه با ا ...

😂😂😂😂😊😊😊😊😊😊😊

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂

من یکی از فامیلمون رو دیدم که زنه هر وقت دعوا میکنه با شوهرش با جیغ و داد و سر صدا شوهرش رو از خونه بیرون میکرد و شوهرش میرفت تو پارک ها میخوابید آخر هم طلاق گرفتن😔😔 

2740

نه اینو نه ولی یکی از همسایه هامون با شوهرش دعواش میشه  کار به زد و خورد میکشه اونم گوش شوهره رو یه گاز میگیره و الفرار   میره خونه همسایه بغلی قایم میشه

میشه برای سر وسامون گرفتنه داداشم دعا کنید خیلی اوضاش قاراش میشه
2706