2733
2734

پنج، شش  سالم بود خونمون دوطبقه ویلایی بود میرفتم جلو در پشت بوم (اونجا یه فضای کوچیک چهار پنج متری داشت سقفش کوتاه بود ما میگفتیم خَرپُشته)همیشه مادر خدابیامرزم گردوهارو اونجا قایم میکرد گردوهای با پوست خشک شده تو گونی اون زیر میرا پُر بود. خلاصه یه سنگ برمیداشتم میرفتم قایمکی مینشستم اون بالا صدامم درنمیومد آروم گردو میشکستم میخوردم میخوردم پوستاشم میریختم دوباره تو گونی انقدر خنگ بودم فکر میکردم هیچکی نمیفهمه🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪

خوب که میخوردم همونجا جیش میکردم 😂😂😂😂😂

تا وسط پله ها میومد 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خاک برسم.بالاخره یه روز مادرم ردمو زد دیگه بماند که.....

😁😁😁😉😁😁😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پنج، شش  سالم بود خونمون دوطبقه ویلایی بود میرفتم جلو در پشت بوم (اونجا یه فضای کوچیک چهار پنج ...

قربونت بشم 😄😄😄

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
2731
معمولا مردا زنارو می اندازن بیرون  این جا برعکسه😂😂😂😂😂 زنا بیرون می کنن

غلط میکنن منو بندازه بیرون روزگارشو سیاه میکنم... مگه میشه زن بره تو کوچه... خیلی باید بی غیرت باشه مرد خودش تو خونه بمونه زنشو بیرون کنه

کم پیش میاد دعوا کنیم ولی یبار ک دعوامون شد گفتم من دیگه میرم نصفه شب بود حالا نمیخواستم برم فیلمم ب ...

آره واقعا 😐

حواهرم همیشه شوهرشو بیرون میکنه اما خیلی دل رحمه شوهره تا ب غلط کردن میوفته میبخشه منم ک کم پیش میاد حرف شه اگه حرفمون بشه خودش وظیفشو میدونه میره یهو بعد چند دیقه ک میاد خشمش فروکش کرده و با اعصاب آرومتر میاد چون اگه بمونه تو خونه بحث بالا میگیره خودزنی داره ولی تا حالا یه انگشتم بهم نزده اگه نره بیرون کل خونه رو داغون میکنن!!!!یه بار کنترلو ب دو قسمت تقسیم کرد از اون موقع هر وقت صدامون میره بالا همش نگران وسایل دکوری و شکستنی خونمونم  

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”
قربونت بشم 😄😄😄

اییییییییییییییی

واااااااااااااااااااااااااای 

اشتبااااااااااااااااااه شد

داشتم واسه اون یکی تاپیک خاطرات میفرستادم 

چرا اومد اینجا 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

آبروم رفت استارتر آبرووم رفت چقدر گیجم من

چطور مگه؟

زن داداش زن داییم شوهرشو از خونه بیرون میکنه حالا عقدم هستن ولی ی خونه زندگی میکنن پسره ماشین خریده براش خارج بردتش ولی وقتی بحث میکنن ساکشو میندازه جلوش میگه هِری حالا پسره اینقد دوستش داره دور از جون ‌‌‌‌‌........میخوره

خدایا شکرت شکرت شکرت بابت همه چی مرسی ک حواست بهم هست ❤️
زن داداش زن داییم شوهرشو از خونه بیرون میکنه حالا عقدن هستن ولی ی خونه زندگی میکنن پسره ماشین خریده ...

از قدیم گفتن نازکش داری ناز کن....نداری پاتو دراز کن