2733
2734
عنوان

باردارا وماماناتوروخداکممممممک

197 بازدید | 31 پست

سلام خانوما من پنج هفته هستم

امروزرفتم دکترگفتش ک زوداومدی دکتر بزارببینیم میمونه یانه😩 گفت بتات کمه روز دوم پری154.8بودوگفت یکم بروبرای سونو قلبش

من اهن بدنم کمه ویتامین هم فکرکنم کم باشه

بمن فقط اسیدفولیک داد چیکارکنم یادم رفت بگم اهن وویتامین هم بده

برم بخرم یا زوده برای مصرف

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی

برا اونا زوده فقط فولیک اسید رو بخور فعلا تا بری سونو قلب. تو 8 برو

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

آهن و ویتامین دی که سه ماهه اول ممنوعه تا نگفته نخور.کم نیست نگران نباش منم روز پری ۱۲۷ بود زود رفتی دکتر منم زود رفته بودم میگفت حتما خارج رحمیه

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برا اونا زوده فقط فولیک اسید رو بخور فعلا تا بری سونو قلب. تو 8 برو

وای مرسی😍❤ ان شاءالله نی نی سالم بیادبغلت

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
آهن و ویتامین ها رو هفته هشت به بعد میدن وقتی قلب جنین و ببینند لکه بینی نداری؟؟

نه خداروشکر

هيچكار نكن بدون استرس به زندگيت ادامه بده و از الان به اون جوجه ترس و استرس نده . 

وای خیلی استرس دارم. ک قلبش بزنه

وای خدایا😍❤

2738
وای مرسی😍❤ ان شاءالله نی نی سالم بیادبغلت

ممنون. ایشالا ب زودی خبر شنیدن صدای قلب نی نی رو بشنویم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
آهن و ویتامین دی که سه ماهه اول ممنوعه تا نگفته نخور.کم نیست نگران نباش منم روز پری ۱۲۷ بود زود رفتی ...

جدی

خب خداروشکر ان شاءالله نی نی سالم بیادبغلت

من عدسی میخورم بدنیس؟؟

سرشار ازاهنه

زوده برااونا فولیک اسیدوبخورفعلا

واینکه هفته نهم برو براقلب زودتربری میگه قلب نداره😐این برامن اتفاق افتاد 

❣️لطفادوربزنید↩️💞💕خداوند توبه کنندگان رادوست دارد♥️ای که دستت میرسدکاری بکن دستی بگیر...
وای خیلی استرس دارم. ک قلبش بزنه وای خدایا😍❤

نداشته باش خطراسترس از خونريزي هم بيشتره پس خوب تغذيه كن و بقيش رو به خدا بسپار 💋

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
ممنون. ایشالا ب زودی خبر شنیدن صدای قلب نی نی رو بشنویم

ان شاءالله😍 بازم ممنون

جدی خب خداروشکر ان شاءالله نی نی سالم بیادبغلت من عدسی میخورم بدنیس؟؟ سرشار ازاهنه

قرصش ممنوعه غذا عیب نداره

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2706