2737
2734
عنوان

هرکی تازگیا IUI کرده و منتظره موقع آز بتاش برسه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1130 بازدید | 104 پست
راستي بچه ها بعد از اي يو اي استراحتتون در چ حد بود؟!هنوزم استراحت مكنيد

ن بابا من همون روز برگشت به خونه پیاده روی داشتم ،البته شکم و کمرم درد و تیر میکشید ینی باهرقدم تیرمیکشید تو شکمم،همون شب خوابیدم وفرداش مث همیشه کارای روز مره رو انجام دادم،انقدم سرفه کردم  و هنوزم میکنم😭ینی داغون شدم دیگه نمیدونم میخواد چی میخواد بشه

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چه جالب دكتر به منم گفته ٢٢ مهر بايد آز بدم بعد از ١٧ روز كه از iui م گذشت

پس هممون باهمیم😁

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
چه جالب دكتر به منم گفته ٢٢ مهر بايد آز بدم بعد از ١٧ روز كه از iui م گذشت

شمام ای یو ای شدی؟دکتر من گفته ۲۶ آز بده ولی موعد پریودم ۲۲ایناست

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
2728
شمام ای یو ای شدی؟دکتر من گفته ۲۶ آز بده ولی موعد پریودم ۲۲ایناست

اره عزيزم ٥ مهر iui شدم دكتر شياف داده و گفته ٢٢ آز بدم ببينم نتيجه چيه ولي خيليييي كنجكاوم زودتر نتيجه رو بدونم اصلا طاقت ندارم

اره عزيزم ٥ مهر iui شدم دكتر شياف داده و گفته ٢٢ آز بدم ببينم نتيجه چيه ولي خيليييي كنجكاوم زودتر نت ...

من ۸مهر ای یو ای شدم منم طاقت ندارم و امروز همین یک ساعت پیش کمردرد خفیف مثل پریودی گرفتم وای ینی چی

من ۸مهر ای یو ای شدم منم طاقت ندارم و امروز همین یک ساعت پیش کمردرد خفیف مثل پریودی گرفتم وای ینی چی

من ديشب خيلي كم خونريزي داشتم و دقيقا علائم پريودي بود ولي من ٧ روز ديگه موعدمه و ترسيدم كلي ، امروز از چند نفر پرسيدم گفتن احتمالا خون ريزي براي لانه گزينيه و كلي ذوق كردم ولي ميترسم آز بدم منفي بشه بخوره تو ذوقم😬

من ديشب خيلي كم خونريزي داشتم و دقيقا علائم پريودي بود ولي من ٧ روز ديگه موعدمه و ترسيدم كلي ، امروز ...

اره میگن شاید لانه گزینی باشه اما من برام تجربه شده ک دیگه به این چیزا دلخوش نکنم و اهمیت ندم‌چون قبلا هم لکه بینی داشتم قبلش و همه گفتن لک لانه گزینیه ولی نبود.ولی بدن با بدن فرق داره و هرماهم فرق داره بالاخره ان شاءالله به حق امام حسین علیه السلام همین لک لانه گزینی باشه،منکه فعلا اون درد کم پریودی رو پیدا کردم شما درد نداشت لک دیدی؟ مت کمردرد پریودی

2740
اره میگن شاید لانه گزینی باشه اما من برام تجربه شده ک دیگه به این چیزا دلخوش نکنم و اهمیت ندم‌چون قب ...

چرا دقيقا دل و كمرم مثل پريودي درد گرفته بود سينه هامم تير ميكشيد البته الانم درد و گرفتگي عضلاتو دارم فقط خون ريزي قطع شده 

اره میگن شاید لانه گزینی باشه اما من برام تجربه شده ک دیگه به این چیزا دلخوش نکنم و اهمیت ندم‌چون قب ...

ممنون از دعاي خيرت عزيزم ان شاءالله همه منتظرا دامنشون سبز بشه و به خواستشون برسن من و شمام همينطور❤️❤️

چرا دقيقا دل و كمرم مثل پريودي درد گرفته بود سينه هامم تير ميكشيد البته الانم درد و گرفتگي عضلاتو دا ...

خیره ان شاءالله❤

منم فردا به امید خدا میرم آی یو آی کنم 

ان شاءالله به سلامتی همراه با موفقیت❤

ان شاءالله به سلامتی همراه با موفقیت❤

مرسی عزیزم انشالله شما هم نتیجه بگیرید

اللّهُمَّ یا شاهِدَ کُلِّ نَجوی... و بگویم تو خود آرامشی و من خود خودِ بی قرار... 

عزیزم اینجا هم دیدمت

کلا در همه مباحث آی یو آی منو شما هستیم فک کنم بسکه استرس داریم😕😕😕

لطف و رحمت الهی هر لحظه شاملم میشود و بزودی خداوند مرا غرق نعمتهایش میکند🤲🏻
2706