2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من دنا رفتن نيلوفر سابقه فكر كنم همه ازمايشگاهها ميفرستند المان خودشون انجام نميدن كه فقط ي سري ازما ...

اونجا هم زنگ زدم،گفتن سه و خورده ای،نسل امید گفت یک و ششصد،برای همین مرددم

وای سه و خورده ای چه خبره اخه؟نهایتش باید دو تومن بشه

ریسکت چند بود عزیزم؟

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪

من تیرماه دادم ۱/۶۰۰ ،،رشت هستم اما فرستادن دنا ،،دنا هم فرستاد آلمان

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
2740

من مشهدم،تير ماه انجام دادم هزينه ش هم يك و سيصد شد

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين

من  شنیدم به نرخ دلار محاسبه میکنن چون میفرستن خارج

منم. انجام دادم ولی بابل شد یک میلیون هشتصدو هشتاد هزارتومن. گفتن 14روز طول میکشه جوابش بیاد. واسه من سونوم خوب بود ازمایشم فقط میزان هورمون پاپا و مام زیاد بود،ریسک سندروم ها م خوب بود  الان یه هفته گذشته. هفت،روز دیگه مونده جوابش بیاد  خیلی نگرانم

خدایا شکرت.یه صلوات واسه. سالم بودن بچم. به دنیا اومدنش بفرستین مرسی
من تیرماه دادم ۱/۶۰۰ ،،رشت هستم اما فرستادن دنا ،،دنا هم فرستاد آلمان

از کجا مطمنین میفرستن المان.؟؟جوابش چند روز بعد اوند گلم تناس گرفتند یا خودتون زنگ زدین؟

خدایا شکرت.یه صلوات واسه. سالم بودن بچم. به دنیا اومدنش بفرستین مرسی