2733
2739
عنوان

متخصص زنان در اهواز

185 بازدید | 8 پست

سلام.

بچه ها کسی تو اهواز زندگی میکنه که دکتر زنان خوب سراغ داشته باشه؟ من تازه از تهران اومدم اهواز برای زندگی. دکتر تهرانم خیلی سختمه اگه موردی پیش بیاد میخوام اینجا هم تحت نظر متخصص خوبی باشم. باردار نیستم فعلا اما برای ۱ماه دیگه میخوام اقدام کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دکترای خوب دیگه هم هستن واونا اینقد سرشون شلوغه که اصلا برابیمار وقت زیادی نمیزارن 

فدات شم رعنا جان. من اینجا نه دوستی دارم نه کسی رو میشناسم یجورایی غریبم‌ . خوشحال میشم باهم دوست باشیم و حداقل مجازی راهنماییم کنی. شماره تماس یا ادرسشو داری بهم بدی؟ 

فدات شم رعنا جان. من اینجا نه دوستی دارم نه کسی رو میشناسم یجورایی غریبم‌ . خوشحال میشم باهم دوست با ...

عزیزم نادریه خیابان کتنباف مجتمع سیناست دکتر اعظم شریفاتی طبقه 3

همسرم عشقم پسرم نفسم  

من دکتر کیمیا قاسمی رو می شناسم. من فیبروم رحمی داشتم. اگه تشخیص به موقع ایشون نبود الان معلوم نبود تو چه حالی بودم. خدا خیرشون بده. من خواهرمم پیش ایشون زایمان انجام داده. کارشون عالیه و ایشون خیلی حرفه یا هستن.

2738