2733
2734
عنوان

صبح زایمان میکنممممم 😨

213 بازدید | 17 پست

خیلی استرس دارم معدم از استرس ترش کرده خابم نمیبره واااای خداکنه بخیر بگذره همش میترسم وسیله یا چیز خاصیو فراموش کرده باشم نکته ای هست کسی بهم بگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الهی؛ پیشاپیش مامان شدنتون مبارک

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    

ای جاااانم. مبارکه عزیزم. به سلامتی. الهی خوش قدم و خوش روزی باشه براتون.

توروخدا تو این لحظه ها واسه ما منتظرا خیلی خیلی خیلی دعا کن

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
2738

عزیزم

منم ۱ ماه پیش سزارین شدم.اصلا و ابدا نترس

استرس نداشته باش

نه آمپول بی حسی درد داره و نه از عمل چیزی میفهمی

واسه من یه خاطره عالی و خوب شد روز زایمانم

دلم از الان واسه اون روز تنگ شده

ایشالا تو هم به سلامتی بغل میکنی نینیتو

وقتی بچه ات رو بغل کردی برا همه ی ما دعا کن ما هم نی نی دار بشیم. برا سلامتی خودت و بچه ات صلوات میفرستم

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 
انشالله که نی نیت صحیح و سالم بیاد بقلت . میشه برا من دعا کنی  که منم یه روزی زایمان کنم؟

مادرشوهر موقع زایمان این خواسته رو از مامانم کرد اونم گفت دختر بشه عروس منه چون من دعا کردم...هیچی دیگه گرفتار شدم😐😐😐

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

منم مثل شما شب قبل زایمان همش تو نینی سایت بودم😁یه خانومی یه ذکر قشنگی بهم یاد داد که خیلی کمکم کرد رو دستم نوشته بودم میخوندم دکترم میگفت چرا تقلب میکنی 

بسم الله لا حول ولا قوت الا به الله العلی والعظیم 

2706