2737
2734
عنوان

مشاوره کودک معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 25 پست

توی سایت یه خانم دکتر که توی کلینیک سایت هم مشغوله راهنمایی میکنه رایگان

دکتر_زهرا_شعرا

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک جلسه کافی نیست واسه درمان باید مشکل بچه ریشه یابی شه با کمک روانشناس

شاید یک جلسه نباشه

با خودشون هماهنگ کنید بینم چی میگن

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2728
چند سالشه چه رفتاری داره میشه توضیح بدی پسره منم خیلی اذیت میکنه

برای هرچیزی دادوفریادمیکنه فوق العاده لجبازشده همش لج میکنه اصلا اعتمادبه نفس نداره

خیلی بهم وابستس خیلی ترسو

همه این رفتاراش با به دنیا اومدن بچه دومم شدیدترشده

آموخته ام که نمی شودذات خراب آدم ها را تغییر داد؛رفتار خودم را تغییر می دهم..کسی که ذاتش خراب است خوب بودن و بد بودن برایش مهم نیست تنها دنبال نفع خودش هست...
2738

سلام دوستان 

اخیراً اسم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک رو خیلی میشنویم

ایشون مدرس دانشگاه و مدرس کارگاه های روانشناسی دانشگاه علامه و کارشناس  روانشناسی در رادیو میباشند

و ظاهراً متد های درمانی خاصی رو درپیش گرفته و اغلب مراجعات راضی هستند.

مخصوصاً در مورد  درمان انواع اختلالات کودکان شنیدم بینظیرند، مثل اضطراب ، بیش فعالی، اتیسم، اختلال یادگیری و... ظاهراً یکم وقت دهی ایشون طولانیه به دو دلیل اول که مراجعاتشون زیاده و دومین دلیل اینکه برخلاف مشاور های دیگه که اغلب کارهاشون رو به در مانگر های بی تجربه میسپارند  ؛  ایشون تمام مراحل درمانی رو خودشون انجام میدند.

من مدرس مهد کودک هستم که اغلب پدر و مادر ها میبینم که از ایشون تعریف میکنند.

شماره کلینیک بهار نو 

شهرآرا 

۸۸۲۶۷۰۴۰

موبایل ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸