2733
2734
عنوان

من با پلوپز کیک پختم عالی شد

86145 بازدید | 37 پست
یک یسته پودر کیک رشد رو طبق دستورش درست کردم ریختم تو پلوپز درجه سه و دم کنی هم زدم درش و 45 دقیقه موند عالی شده باور کنید از فر بهتر دراومده

گفتم تجربمو بگم شایدبه دردتون بخوره
می خواهم یک تکه آسمان کلنگی بخرم دیگر زمینت بوی زندگی نمیدهد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مال من توشیباست از اون قدیمیا که استیل هست و چهارتا درجه داره درجه چهارش دیگه ته دیگ و حسابی خشک میکنه من گذاشتم رو درجه 3 که حالت طلایی رو داره
منم خیلی دوست دارم لازانیا بدون فر درست کنم ولی نمیدونم چطوری؟

چون فر من پره از وسایله حال خالی کردنشو ندارم
من کیک معمولی درست کردم روشم با این کلاتای فرمند که تیوپیه شکل خمیر دندونه و ترافل رنگی تزیین کردم وای جای همتون خالی
2738
رکسانا جون بالا گفتم

از پودر کیک آماده رشد استفاده کردم طبق دستورش و پلوپز رو از قبل روشن کردم که گرم شه بعدش مایع رو ریختم توش و دم کنی هم گذاشتم درش رو درجه سه به همین راحتی
من که خیلی خوشم اومد هم پفش خوب بود هم داخلش اسفنجی در کل راضیه راضی بودم ضمن اینکه بی دردسر تر از فر بود
رکسانا من عاشق دخترتم هر وقت میبینمت میرم وبلاگت عکساشو نیگاه میکنم خدا برات نگهش داره انشالله شبیه خودت داره میشه خیلی نازه ماشالله
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
2706