2733
2739

خانمااا سلام خوبين ؟؟؟ 

ببخشيد لطفا اگه اطلاعي دارين كمكم كنين 

من ٥ شب پيش اقدام كردم براي بارداري ، از فرداش دل من تير ميكشيد ، كمر درد ميكنه ، نفخ دارم ، و همون فرداش يه لك خيلي خيلي خيلي ريز ديدم ، يهن حالات تهوع ميگيرم .. 

از طرفي من ٤ روز ديگه بايد پريود شم !!! 

نميدونم حالا اينا واسه پريوديه يا بارداري !! 

چون علائمش مثل پريوديه ولي من توي پريود كمر درد نميگيرم يا انقدر زود نفخ ام شروع نميشع ! 

خيلي خانما تري تاپيك فبليم كفتن ما هم از فرداي نزديكي همين علائم رو داشتيم و باردار بوذيم !! 

از طرفي از دكتر زنان سوال كردم گفت از فرداش علائمي شروع نميشه كه به نظر من درسته ! اخه انقدر زوود كه شروع نميشه !!

حالا من كمرم درد ميكنه نميدونم مسكن بخورم يا نه ! 

نظر شما چيه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه هنوز علایم رو داری پس بارداری  یه بیبی بزن

اره دارم ، هر روز دارم ، بعضي وقتا بيشتر بعضي وقتا كمتر ؟ 

اگه الان بيبي بزنم مگه نشون ميده ؟؟ دو روز به پريودم مونده ، ٦ روز هم از اقدام گذشته

2740
چي شد بي بي زدي شما؟

اره عزيزم ، اما منفي بودولي همه حتي دكتر ميگه زود زدم 🙄 ميگن بايد دو هفته از اقدام بگذره واسه من كلا يك هفته گذشته !!! 

ديروز بايد پريود ميشدم ولي نشدم هنوززز 😑 

اره عزيزم ، اما منفي بودولي همه حتي دكتر ميگه زود زدم 🙄 ميگن بايد دو هفته از اقدام بگذره واسه من كل ...

ان شاءالله كه بارداري عزيزم. آره حداقل ١٤ روز زمان ميخواد تا لانه گزيني كنه و هورمون ترشح بشه

الحمدلله حمداً كثيراً...
سلام منم دو هفته اس از اقدام گذشت و زیر دلم درد دارم ازمایش دادم هفته ی اول منفی بود زیر دلم یکهفتع ...

آزمايشخون ١٠ روز بعد از نزديكي نشون ميده !

اين علائم هم ميتونه براي بارداري باشه و هم پريود ! 

بايد صبر كني تا موعد پريود ! ان شاءالله كه بارداري