2752
2734

کاش هیچوقت عضو نی نی سایت نمیشدم و اینقدر وابسته نمیشدم

از تنهایی زیاد میام اینجا 

همش تاپیک خیانت و طلاقه 

ی چیزی مث خوره مغزمو میخوره 

همه برنامه های شوهرمو هک کردم 

بازم بهش شک دااااااارم

کاربری قبلم و حذف کردم😐اسم خودم بود راحت نبودم😶

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
نگیییید خب نیاااا خب نمیتونم نیاااااام

بیا ولی تایپک خیانت نخون مث من

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
[QUOTE=71144285]نگیییید خب نیاااا خب نمیتونم نیاااااام[/QUOTE بیا عزیزم ولی تو این تاپیکای خیانت نر ...

میگم بزار برم شاید ی چی جدید یاد گرفتم ک بفهمم چیکار میکنه

کاربری قبلم و حذف کردم😐اسم خودم بود راحت نبودم😶
چیکار کنم خب همش استرس میگیرم همش میرم انلاینشو نگا میکنم 

ببین من خودم الان حامله ام ولی هیچوقت تایپک های سقط و نمیدونم سونوگرافی هایی ک جوابش نگران کننده است نمیرم ...مریض نیستم ک بخودم الکی استرس بدم

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

رو خودت باید کار کنی مشکل خودتی! این همه تاثیرپذیری اون هم وقتی نمیدونی حقیقت داره یا نه عادی نیست و بهت آسیب میزنه!

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
2706