2733
2739

ولی هر کاربر یا هر موضوعی ک براتون جذابیت علکی داره رو پیگیر میشید!😕

پیرو تاپیک قبلی ک کاربرد عام داشت ولی پاسخی نیومد:

دوستان چند تا نکته برام مهمه توی نظراتتون:

۱.دقیق باشه و سرسری کار نکنه.یکمم خوش اخلاق باشه

۲.حتی الامکان سی دی بده

۳.خانم باشه

۴.وقت بده و اذیت نکنه

۵.اجازه بده همسرت هم داخل بیاد

۶.منصف باشن(لااقل بیمه تامین اجتماعی رو قبول کنن ک هزینش یه درصدی کمتر بشه)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم این تاپیک فقط واسه شما حائز اهمیته

ما تاپیکهای مادر شوهری برامون مهم تره😁

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

اطلاعی ندارم عزیزم

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2738

مگه نمیدونی؟!اینجا تاپیک خیانت و مادر شوهر و خواهر شوهر و جاری پربازدیده!!!جدیدا خوشگلا هم مد شده!!!

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜
خب وقتى اطلاعى نداريم راجبش چى ميتونيم بگيم😐😐😐

شما بله ولی برو ببین توی پستای پی محتوا چقدر کامنت میره بعد اینا ک راهنمای خیلیا میتونه باشه؛هیچ کس حال کامنت دادن نداره

عزیزم این مواردی که شما مد نظرتون دارید فکر نمیکنم جایی پیدا کنید

سی دی بده (حالا شاید) ولی خوش اخلاق بودن و سریع وقت دادن رو من نمشناسم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2706