2737
2734
عنوان

قرص ها و پیاز درمانی

246 بازدید | 15 پست

خواستم کارایی که واسه بارداری کردم رو بگم به دوستان در حال اقدام شاید کمکی شد بهشون❤️قبل از اقدام ۲ ماه قبلش ویتامین E و ید فولیک رو شروع کردم و  به شوهرمم قرص ویتامین E و زینک و ویتامین c دادم یک ماه کلومفین مصرف کردم و دو تا امپول تقویت فولیکول چون ضعیف بودن زدم و با امپول ازاد سازی تخمک اما اون ماه نتیجه نگرفتم و کیست هم گرفتم که یک ماه قرص ضد بار داری خوردم تا کیست ها رفت ماه بعدش لتروزول  مصرف کردم و امپول ازاد سازی تخمک با فولیکول ۱۸ روز ۱۳ زدم که باردار شدم  اما به نظرم بارداریم برای پیاز درمانی بوده که دو ماه بود میخوردم واقعا رحم و فولیکول من رو تقویت کرد توصیه میکنم خانم هایی که پرولاکتین بالا ندارن استفاده کنن و شب قبل اقدام عسل وارد واژن کردم که رحم گرم شه از لبنیات و سردی هم دوری کردم دو ساعت بعد اقدام هم از جام بلند نشدم .امیدوارم همه خانم ها به زودی نی نی دار شن🌹ببخشید طولانی شد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دوماه ه که بعد از تخمک گذاری م،،همش زیر شکمم با سر سینه هام درد میکنه،،تا زمان پریود، کسی تا حالا مثل من شده؟؟؟

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
2740
من دوماه ه که بعد از تخمک گذاری م،،همش زیر شکمم با سر سینه هام درد میکنه،،تا زمان پریود، کسی تا حالا ...

علائم واسه بارداری اصلا اهمیت نداره مهم ازمایش بتاست این علائم گاهی از استرس و قرص ها هستن

من نه استرس دارم ونه قرصی مصرف میکنم،فقط ویتامین ای فولیک،،،ولی اینارو قبلا م میخوردم

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم