2737
2734

بچها من یه سالیه باشگاه میرم..چون حرکاتو خوب انجام میدم و شمارش دارم کنار مربی ردیف جلو وایمیسم..یه چندماهی نشد باشگاه برم وقتی رفتم دیدم

یه خانومه هم هست که جای که من قبل بودم وایمیسه منم اصلا واسم مهم نبود و اون عقب تمرین میکردم تا اینکه مربی دیشب صدام زد گفت از حالا همون جای قبل وایسا و نگو من بهت گفتم هرکسم گفت بگو من زودتر اومدم و اصلا تکونم نخور

خانومه اومد بهم گفت اینجا جای منه منم با احترام بهش گفتم اگه اشکال نداره من امشب اینجا وایمیسم ..اونم غر زد و رفت و ردیف عقب هی زیر لفظی چرت و پرت گفت که حتی مربی هم شنید...

بعد امروز مربی بهم ز زد گفت که این خانومه مشکل داره کلا..از رفتارش خوشم نمیاد چون بی تربیته و چندین بار با بچها بحثش شده و یه سری هم گوشی یه دختره رو زده زمین شکونده و سر منم داد زد طوری که ترسیدم..یا یکی از بچها واسش کاشت ناخن انجام داده پولشو نداده یا حتی شهریشم به زور باید ازش بگیرم...

لطفا نزار جلو وایسه چون بچها دوسش ندارن و انرژی منفی میده به همه...منم گفتم خب من نمیتونم باهاش درگیری داشته باشم گفت خودمم هواتو دارم نگران نباش اما چون مربی هستم نمیتونم مستقیم بهش بگم برو عقب یا کلا برو از این باشگاه...

حالا جای من باشید چیکار میکنید؟؟من دختری نیستم از پس همچین زنایی بربیام و تنها سرگرمیمم شهر غریب همین باشگاست.با این تعریفایی که ازش شد والا ازش ترسیدم

و حالا من مامان دو تا فرشته ام... خدایا نی نیمو سالم بزار توو بغلمون♥️🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

زود برو جلو وایسا.. حرف زد اصلا محل نده.. بگو من.قبل شما بودم حالا میخوام دوباره جلو وایسم.. 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

تو برو عقب وایسا و با ارامش کامل به ورزشت ادامه بده دلیل نداره جور مربی و بچه هارو شما بکشی مخصوصا که اون خانوم مشکل روحی روانی هم داشته باشه

الهی...گاهی...نگاهی...
اتفاقا بهترین سرگرمیه بزن بترکونش نذار جای تو وایسه😁

وای 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤

😂😂😂مربی کم داره !

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2706