2737
2734
عنوان

نی نی سایت

314 بازدید | 42 پست

مامانا کمک بچم تب داره                         تعداد جواب ها 2 عدد

مامانا بچم چرا صحبت نمیکنه سه سالشه   تعداد جواب ها 5 عدد

تازه زایمان کردم کمرم درد میکنه               تعداد جواب ها 3 عدد

مادرشوهر عوضیم میگه قدت کوتاهه          تعداد جواب ها 115 عدد

جاریم سیاه و زشته به من حسودی میکنه   تعداد جواب ها 2320 عدد (آخرش دعوا شده)

من خوشگلم+ عکس                              تعداد جواب ها 850352 عدد (پربازدیدترین)

روسریم قشنگه                                       تعداد جواب ها 680 عدد (داغترین) 

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

دقیقا، یادمه سال ۹۳ که من عضو شدم تاپیکای مربوط به بچه ها و مشکلاتشون همیشه فعال بودن الان شده همش خاله زنک بازی و به مشت مرد علاف و بیکار و مریض که اونا هم اضافه شدن به این خاله خانباحی ها

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

👍👍بیگ لایک 

کسی از نرگس او خبر نداره  چرا قطع شده  

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2706