2733
2739
۲ ماه

جانممممم.دلم برا ۲ ماهگی نی نی ام تنگ شد.نگران نباش هیچی نیست .سیستم عصبی اش داره تکمیل میشه .یک ماه دیگه دستش هم پرش ریز داره.به قول دکتر دخترم به بچه گیر ندید خودش میدونه باید چکار کنه.از روز هات لذت ببر که زود میگزره.هی عکس بگیر قربون صدقه اش برو.کیف کنید با هم

بله عزیزم,برا حدوذا۲۰ثانیه میلرزید منم سریع بغلش میکردم شیر میدادم,تا۱/۵ماهگی بود باز خوب شد

دخترم ۲ماهشه یه هفتس این جوری میشه کف پاش  تو نت راجب تشنج حوندم ترسیذم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میدونم چی میگی اشکال نداره عزیزم.نگران نباش.دختر من هم میلرزید بهم میگفتن شیرت کمه مقوی نیست دکترش گ ...

وزن دختر منم خوبه پس  شمام حتما کف پاش میلریذ؟ ببخشبد هی میپرسم نکرانم خیلی دکتر گفت طبیعیه؟

وزن دختر منم خوبه پس  شمام حتما کف پاش میلریذ؟ ببخشبد هی میپرسم نکرانم خیلی دکتر گفت طبیعیه؟

خواهش میکنم .اره طبیعیه .نگران نباش.مگه هر ماه نمیری دکتر؟دکتر چکاپ کامل انجام میده.دکتر به من گفت انقدر روش زوم نکن کار خودت و بکن .کار مادر هم تو سن کم شیر دهی درست هستش.بچه ات سالمه سالم نگران نباش

خواهش میکنم .اره طبیعیه .نگران نباش.مگه هر ماه نمیری دکتر؟دکتر چکاپ کامل انجام میده.دکتر به من گفت ا ...

مرسی عشقم چرا  بیش از ده بار دکترش بردم اخرین بار هفته پیش ولی این لرزشو یادم رفت بپرسم  خدا خیرت بده  عریرم

2738
مرسی عشقم چرا  بیش از ده بار دکترش بردم اخرین بار هفته پیش ولی این لرزشو یادم رفت بپرسم  خ ...

خواهش میکنم مامان مهربون.پس نگران نباش و زیاد زیاد هم دکتر نبر کوچولو قشنگت را.یهو یکی مریضه به کوچولو میده.

هیچی نبود بله بزرگ شدخوب شد حساس نشو روش

از دیشب همش کارم گریه کردنه خیلی نگرانم 

شما هم با دست میگرفتین نمیلرزید؟ دکتر گفت اگه با دست گرفتی نلرزید مهم نیست ولی اگه ادامه داشت تشنجه

از دیشب همش کارم گریه کردنه خیلی نگرانم  شما هم با دست میگرفتین نمیلرزید؟ دکتر گفت اگه با دست ...

چند ماهش؟ به دست نمیلرزید چندبارم تو دستم لرزید منم دکتر همینو گفت نگران نباش منم این دوزانو گذروندم حساسیت مادرانه عزیرم

2706