2737
2739
عنوان

درد سمت راست و زیر شکم در بارداری

13988 بازدید | 8 پست

سلام دوستای عزیز، من الان ۶ ماهو نیم هستم سمت راست و زیر شکمم ۳ هفته پیش به شدت درد گرفت و در واقع شبیه تیر کشیدن بود بعد از چن روز استراحت خوب شدم و الان هم گاهی میگیره و ول میکنه، هر شب شیاف پروژسترون استفاده میکردم اما چون دیدم دردام دیگه کم هستن شیاف رو از دیشب قطع کردم .میخواستم ببینم کسی هست که مشکل من رو داشته باشه یا قبلا داشته و برطرف شده؟ 

و خدایی که به شدت کافیست😍

خب دكترت چي ميگه

اين دردا اگه قطع نشه بايد امپول بزني

نماز درد را از بدنمان دور مي كند و سختي هاي روزگار را آسان مي كند و اگر با دعا همراهش كنيم ديگر چيزي محال نيست ب اذن الله 😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دکتر شیاف داده 

دردت قطع نشد برو بگو امپول پرولوتون بده

تمام اين دردا رو كشيدم و خيلي بيشتر

از ١٨هفته تا٣٦امپول ميزدم هر هفته

نماز درد را از بدنمان دور مي كند و سختي هاي روزگار را آسان مي كند و اگر با دعا همراهش كنيم ديگر چيزي محال نيست ب اذن الله 😍😍
2731
دردت قطع نشد برو بگو امپول پرولوتون بده تمام اين دردا رو كشيدم و خيلي بيشتر از ١٨هفته تا٣٦امپول مي ...

ممنون عزیزم. دردم کمتر از قبله ولی الانم میگیره و ول میکنه، دکترم ک همونموقع ک دردم زیاد بود هم گفت عادیه دردات ، ولی سونوگرافی ک رفتم بعم گفت استراحت کنم 

ممنون عزیزم. دردم کمتر از قبله ولی الانم میگیره و ول میکنه، دکترم ک همونموقع ک دردم زیاد بود هم گفت ...

عزیزم میشه بگی واسه دردت چیکار کردی؟

منم از بالای کشاله ران تا رحمم قسمت راستم تیر میکشه و ول میکنه دکتر میگه طبیعیه ولی وقتی تیر میکشه دردناکه 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
عزیزم میشه بگی واسه دردت چیکار کردی؟ منم از بالای کشاله ران تا رحمم قسمت راستم تیر میکشه و ول میکنه ...

سلام عزیزم. من دردم زیاد بود موقع دردا ب پهلوی چپ دراز میکشیدم و کار خاص دیگه ای نکردم، دکتر هم گفته بود طبیعیه چون رحم داره جا باز میکنه 

2738

هفته ۱۸ هستم از همون هفته های اول درد خفیف سمت چپم داشتم ولی الان که هفته ۱۸ هستم درد سمت چپ دارم میگیره ول می کنه آزمایش کشت ادرار دارم عفونت نداشتم قندمم نرماله فقط خارش دارم موقع ادرار درد خیفیف دارم دکترم بهم سفیکسیم و پماد واژینال داد البته جفتمم پایینه 

کسی هست مشکلش مثل من باشه