2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زوده

ی نفر ۱۴۰۰ساله که منتظره ۳۱۳نفره 😔😔      آقاجان کجایی                                                                                                                               میشه واسه حاجتم صلوات بفرستین😔😔                                     این جمعه و جمعه های دیگر حرف است آدم بشوم سه شنبه هم می آیی       ‌‌‌‌‌‌                       
2731
2738

یه جعبه شیرینی باهمسرتشریف ببرین اونجابعداوناهم حتمامیپرسن شیرینی برای چی بعدبگوبرای نی نی

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️

ببین اشتباه منو نکن منم تا ۳ ماه هیچی نگفتم آخرش بچمم سقط شد همه فهمیدنو ناراحت شدن ک اومدی مثلا از سلامتش با خبر شی ک چی انقد حالم بد شد ک عالم و آدم فهمیدن تازه هم بچم رشد داشت هم قلبش تشکیل شد 

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین

نظر دیگه ای ندارید به جز کیک و شیرینی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا تا ماه 4 نگه ؟ 

بعد از شنیدن صدای قلب هم نگییییییم ؟

واسه سلامتی نی نیم 1 صلوات میفرستی  انشالله به حاجت دلت برسی   
2706