2737
2734
عنوان

چگونه شادتر باشیم؟؟؟

331 بازدید | 35 پست

سلام صبح پائیزیتون بخیر.  

توی این شرایط خراب مملکت که زندگی های واقعی مون پر از استرس و ناراحتیه، اگه قرار باشه توی فضای مجازی هم همش از غصه و غم حرف بزنیم نابود میشیم.بیاید بعنوان زنان و دختران خانواده با همدیگه تبادل نظر کنیم که چجوری می تونیم شادتر زندگی کنیم؟ من چند تا موردکه خودم تو زندگیم انجام میدم یا از نت پیدا کردم تو پست ها میذارم.  

خواهشا شما هم راهکارهاتونو بگید که شاید بتونیم یکم حالمونو بهتر کنیم.   

یادآوری می کنم که منم چند ماهه حقوق نگرفتم. منم دچار مشکلهای مالی هستم. شوهر منم مظطرب و عصبیه این روزها.... پس فکر نکنین من بی مشکلم و نفسم از جای گرم بالا میاد.  

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
  • گوشیتونو بردارید و به دوستا و عزیزانتون یه پیام بدین و بگین چقدر دوستشون دارین.من به همسرم، خواهرم، دوستم و دخترخاله ام پیام دادم و گفتم یهو یاد تو افتادم و ناخودآگاه لبخند زدم.خیلی دوستت دارم. اونا هم یکی یکی جوابمو دادن و جند برابر حس خوبی که بهشون منتقل کرده بودم رو برام فرستادن.
هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

• سعی کنین تنها نمونین.دوستی فامیلی همسایه ای.اجتماعی تر باشین و وقتی توی جمع قرار میگیرین به جای صحبت در مورد مشکلات خاطرات خنده دارتون  رو تعریف کنین و بخندین. حتی اگر هیچ کسو ندارین نی نی سایت که میاین؟ اینجا حرف ها ی مثبت بزنین، موضاعات امیدوار کننده رو دنبال کنید.
2728
  • اگر براتون مقدوره یه کیک یا یه آشی چیزی درست کنین برای همسایه تون هم ببرین. اگه برای همسایه تون نمیشه برای مادرتون خواهرتون یا اگه رو اعصاب نیستن برای مادرشوهرتون   ببرین.
  • اگه بچه دارین سعی کنین تو طول روز نیم ساعت همسن بچه تون بشین و باهم بازی کنید. عین یه بچه بشینین روی زمین و ماشین بازی کنید.یه بادکنک فوت کنید و با هم بادکنک بازی کنید.اون نیم ساعتو فقط به بازی فکر کنید.حتی سراغ هم زدن غذا هم نرید.  
2738
  • بعد از اینکه از سر کاربرگشتین یا کارهای تو خونه تون تموم شد برای خودتون فقط برای خودتون   یه دمنوش یا قهوه یا چای یا میوه آماده کنید و قشنگ تزئین کنید بذارید تو سینی و بشینید از خودتون پذیرائی کنید.فقط خودتون هااااا نگید حالا بذار وقتی شوهرم اومد یا بذار بچه رو هم بگم بیاد.  
من دوره 28 روزه شکرگذاری رو شروع کردم عالیه کلا روحیه ت به کل عوض میشه و معجزه رو به عینه توی زند ...

عزیزم میشه توضیح بدی که چیکار می کنی؟

• حدیث آیه های قرآن یا جمله های شادی آور و امیدوار کننده که براتون الهام بخشه رو کاغذهای کوچیک بنویسید و خوشگل ببرین و تزئین کنید، بزنید جلوی چشمتون.روی یخچال یا گاز. من آیه (ان مع العسر یسرا) رو گذاشتم بک گراند گوشیم.هر وقت چشمم میفته میگم خدا خودش قول داده که بعد این روزهای سخت آسونی قراره بیاد.  
من دوره 28 روزه شکرگذاری رو شروع کردم عالیه کلا روحیه ت به کل عوض میشه و معجزه رو به عینه توی زند ...

میشه بگید چطوریه؟

دلم شوهر خوب و نی نی میخاد؛یکبار جداشدم؛ تو رو خدا برام دعا کنید❤😘
2706