2737
2734
عنوان

پنهان کاری های ضایع خانواده شوهرم

3747 بازدید | 19 پست

من حدودا ۳ سال ازدواج کردم  تو شهر شوهرم اینا غریبم   خانواده شوهرم از هر لحاظ خوب هستن  اخلاقشون  با من صمیمی هس اما چیزی ک منو خیلی آزار میده پنهان کاریاشون مثلا اگ بخوان چیزی بخرن نمیذارن ک من متوجه بشم  بخوان مسافرتی جایی برن   از من پنهون میکنن  واقعا دلیل این کاراشون نمیففهم مادرشوهرم و خواهرشوهرام  مدام با هم خلوت میکنن و پچ پچ میکنن  و من چون شوهرم ۱۴ روز نیستش و سرکاره   مجبورم دو هفته رو کامل تو خونه مادر شوهرم باشم   حالا شما بگید اگه شما باشید ناراحت نمیشید؟واقعا چیزای بی ارزش رو هم از من پنهان میکنن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو شروع کن حرف زدن

و بی اهمیت جلوه دادن مقصد سفر یا تاریخ ازدواج یا طلاق یکی

تو با رفتارت حساسیت اونا رو کم کن

فامیل شوهر من کلا تو ماه پنج خبر حاملگی کسی رو اعلام میکنن

من همین که بی بی چکم مثبت شد با شوهرم بستنی خریدیم رفتیم خونه شون 😜

زن خوب، زن بی خیال است.
2738

بنظرم اینجور ادمها خودشون چشمشون شوره برا همین فک میکنن ک بقیه هم همینطور هستن ازتون مخفی میکنن ک ی موقعه چششون نزنی مثلا 😂😂😂😂

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببخشید سوالم بی ربطه ولی چه جوری این شرایط تو ازدواج قبول میکنین؟میرین شهر غریب اونم پیش خانواده همسر زندگی میکنین!تازه همسرتم دوهفته نیست وعملا تنها میشی ومجبوری خانواده شوهرتو تحمل کنی!واقعا توذهنتون چه معیاری هست؟قصدم توهین وفضولی نیستا یه کم برام عجیبه!ناراحت نشی دوست عزیز

منم خانواده شوهرم اینجورین گاهی دلم میخواد دست بندازم دهنشونو جر بدم اینقد اعصابم خورد میشه ک خدامیدونه مثلا مادرشوهرم میخواست بره کربلا فقط شب قبلش آخرشب بهم گفت من دارم میرم خدافظ اینقد حرصم گرفت 😡😡😡😖😖

همشون مثله هم هستن

من طبقه ی پایینشون بودم مثلا پرده یا کابینت میخواست بخره تا وصل نمی کردن من متوجه نمیشدم بعدا منم مثله خودشون هرکاری کردم نگفتم

با هرکسی به اندازه ی شعورش رفتار کن اینطوری کمتر عذاب میکشی

چیز عجیبی نیست.مال من عیدیاشونو جلو من میرن تو اتاق درو قفل میکنن میدن.به خاطر همین اول عید  نمیرم خونشون.مکه کربلاشونم خدافظی نکردن.ولیمه هم.ولی خوب مهم نیست همسر من زیاد ماموریت میره غریبم هستم گاهیشو اومدم شهر مامانم گاهی ده روزم تنها موندم.انقد سرگرمی دارم تو خونم

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه