2733
2734
عنوان

خدا کجایی...

219 بازدید | 24 پست

نه بی بی چکم مثبت میشه نه گره از کارم باز میشه نه ارامش دارم . هرروز ی اتفاق جدید. مگه من چی کار کردم که خدا منو فراموش کرده. خسته شدم . صدام از تو گلوم بالاتر نمیره. 

کاش میشد اینده رو دید. اینده با بعضی ها و اینده بدون بعضی ها....

ان شالله دوقلو

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خدا از،رگ گردن ب ما نزدیکتره

برای من نه. همیشه وقتی کار از کار میگذره حل میشه. خودش دردمو میدونه پس کجاست. مگه خریدار دلای شکسته نیست ازینی که الان هستم داغون تر نمیشم بخدا. 

یکی شم نمیده چه برسه دوتا

خدا بزرگه صبررررررررررررررر توکل به خدا توسل  به اهل بیت امام زماان ان شالله درست میشه

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
2740
امتحان الهی نه زمان دارد نه پایان برای منم همینه هرروز یک چالش جدید

ما فقط ی بار زندگی میکنیم هرروز امتحان آخه؟، پس کی زندگی روی خوششو به ما نشون میده

خدا بزرگه صبررررررررررررررر توکل به خدا توسل  به اهل بیت امام زماان ان شالله درست میشه

چله زیارت عاشورا برداشتم. نذر شیر کردم ندر امام زاده کردم قبل iui رفتم حرم امام رضا ولی دست خالی موندم

چله زیارت عاشورا برداشتم. نذر شیر کردم ندر امام زاده کردم قبل iui رفتم حرم امام رضا ولی دست خالی مون ...

مشهدی؟

نزدیک مشهد. بجنوردیم

وااااااااااای توروخدا رفنی سلام برسون به امام رضا التماس دعای فرج  امام زمان عج الله تعای فرجه الشریف

2706