2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه گوگولیه😍 من یه پیج دیده بودم لوازم خانگی صورتی داشت چرخ خیاطیو نمیدونم داشت یا نه🤔

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2731
بهم معرفي ميكني پيج رو 

ادرس پیجشو نمیدونم خیلی وقت پیش دیده بودم ببخشید😢ولی یه پیج هست خانومه همه وسیله هاش صورتی اون معرفی کرده بود ادرس پیج اونم نمیدونم☹

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
به خاطر چرخ برم خارج؟كدوم خارج اصن؟😂😂

کره جنوبی برا خانوماشون اون قدر ارزش قائلن که همه وسایل حتما یه رنگ صورتی ازش دارن، چینم هست، بگم برات ک تو فیلماشون دیدم، به این رنگ

تو ایران بندر گناوه هست، ولی این رنگ نه لیمویی دیدم زرد دیدم صورتی چرکم دیدم دست دوم چینی

تهران،28ساله،🍁🍁🍁❤❤🍁🍁 عشق پاییز 
2738

یه فیلمی از عراق دیدم لوازم خونگی هاشون همه رنگی داشت خیلی قشنگ بودن رنگ و وارنگ مارکای ترکیه ای بود

آرزویت را برآورده می کند همان خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند....
کره جنوبی برا خانوماشون اون قدر ارزش قائلن که همه وسایل حتما یه رنگ صورتی ازش دارن، چینم هست، بگم بر ...

من خيلي دوست دارم صورتي 😍خوش به حالشون

فقط برقص،آدم بايد يه جاهايي رها شه😁