2737
2739
جنسش خیلی خوبه یکمی خشکه  

باهاش کت بدوز یه شلوار ساده قرمز یا مشکی پارچه ای هم باهاش بپوش

وقتی میام نی نی سایت پشمااام،کرک و پرم،برگام از تعجب میریزه🍃🍂🍂🍂🍃🍁🍂🍃🍂🤯😳یه چیزایی میشنوم و میبینم ک بعضی وقتا فک میکنم  که من از سیاره دیگه اومدم یا اینا از یه سیاره دیگه ای هستن😳🤯😲🤯😳🙄🤯🤯🤯

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
روسری و دامن ست همراه شومیز مشکی

چه ایده جالبی

یا دامن شلواری و شومیز

شومیز سورمه ای یکمی تو یقه و سرآستیناش از این پارچه کاربشه خیلی کم البته

دامن شلواری یا دامن ازین پارچه

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  

وقتی میام نی نی سایت پشمااام،کرک و پرم،برگام از تعجب میریزه🍃🍂🍂🍂🍃🍁🍂🍃🍂🤯😳یه چیزایی میشنوم و میبینم ک بعضی وقتا فک میکنم  که من از سیاره دیگه اومدم یا اینا از یه سیاره دیگه ای هستن😳🤯😲🤯😳🙄🤯🤯🤯
2740
خب دیگه بدتر🤔البته ببخشیدا ولی سالهاشت ندیدم کسی پارچه هدیه بده

میدونم مخاطبت استارتره 

اما راحت دل نرنجونیم گلم 

ببخشید دخالت کردم 

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  

چه ایده جالبی یا دامن شلواری و شومیز شومیز سورمه ای یکمی تو یقه و سرآستیناش از این پارچه کاربشه خی ...

سورمه ای تو پارچه نیس جالب نمیشه یه رنگ از خود رنگای طرحای داخل پارچه استفاده بشه مث مشکی یا قرمز

میدونم مخاطبت استارتره  اما راحت دل نرنجونیم گلم  ببخشید دخالت کردم

نه عزیز قصد،دل رنجوندن نداشتم وگرنه مثل بقیه میگفتم.دم کنی و تمبون صرفا نظرمو گفتم

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
2706