2733
2734
عنوان

اعتماد بنفسم خیلی اومده پایین

208 بازدید | 15 پست

قبل مجردیم این طور نبودم از وقتی ازدواج کردم حس میکنم اعتماد بنفس ندارم،وقتی هم سنی های خودمو میبینم حس میکنم خیلی چهره ام زشت شده،هر چی ب خودم میرسم بازم تو جمع اعتماد بنفسم میاد پایین،دوتا بچه دارم،بعد زایمان کلا دیگه اعتماد بنفسم اومده پایین،مجردیم خیلی از چهره ام راضی بودم،ولی الان ن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم منم بعضی موقع ها این حس بهم دست میده 

هرکسی یه چهره ای داره ... شما هم قطعا چهره ی ساده و زیبایی دارین سعی کن که خودت و با دیگران مقایسه نکنی و اعتماد به نفست و بالا ببری تا برای بچه هات الگوی خوبی باشی گلم ❤️

خیانت همه را از پا می اندازد ، از خدا که قوی تر نیستیم!!!!!!!!!!!       ببین خیانت شیطان با او چه کرده که اینطور بیخیال دنیا شده     است . 
2740

اضافه وزن نداری؟

من پنچ شش ماه اول زایمان اینجوری بودم بعد شروع کردم به رژیم و لباسای هوسگل خریدن اللن برگشتم به وزن قبل زایمان و به پوست و مومم میرسم والبته خواب پسرمم خوب شده (دوسالشه ) کامل از قیافه ام راضیم البته به طور کلی مادر شدن ادم رو پخته تر میکنه این پختگی حتی توی چهره و اخلاقم مشخص میشه من که ازش راضیم

هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی