2737
2734
عنوان

عروسی خواهرم

746 بازدید | 15 پست

بچه ها حدود یه ماه دیگه عروسی خواهرمه، بعد ده سال با عشقش ازدواج کرد با کلی سختی، تولدشم هست . بنظرتون چیکار کنم که خوشحال و سوپرایز شه همون شب؟ 
هر حرکت یا کار خوشحال کننده ای که بنظرتون میرسه بهم پیشنهاد بدین لطفا.
من خودم توو ذهنم بود که کیک بگیرمو با دی جی هماهنگ کنم که همه دختر پسرا دورشون یه حلقه بزرگ بزنن با یه اهنگ تولد ولی حس میکنم خیلی معمولی و تکراریه . ایده بهتری 

آدم ها تنها به مهر از هم برترند...

نه این خیلی کلیشه ایه 

یه کلیپ از تمام عکسای پچگیتون درست کن 

بده اون شب رو پروژکتور نمایش بدن واست

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
نه این خیلی کلیشه ایه  یه کلیپ از تمام عکسای پچگیتون درست کن  بده اون شب رو پروژکتور نما ...

اخه خودشون ۳ تا کلیپ دارن واسه پخش. فکر کنم خیلی خسته کننده شه اگه چهار تا بشه

با شوهرش هماهنگ کنین یهو دستشو بگیره بیارتش وسط اهنگ تولد یه اهنگ احساسی قشنگ براش بخونه بعد کم کم دورشون حلقه بزنین بعدم کم کم کیکشو بیارین😁😁

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2740
اخه خودشون ۳ تا کلیپ دارن واسه پخش. فکر کنم خیلی خسته کننده شه اگه چهار تا بشه

هوممممم ولی خیلی خاص میشدا

پس هماهنگ کن وقتی دارن میرقصن یهو همه چراغای سالن خاموش شه 

یه آهنگ که از بچگی باهاش نوستالژی دارین پخش شه 

یه کیک پره شمعععع توو تاریکی بیاد 

و ادامه داستان

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
مرسی عزیزمم    

یه دختر خاله دارم ۱۳ ساله یه پسری می خواد ولی مادر پسره مخالفت می کنه پسره هم دوستش داره خیلی 

خیلی سخته به خاطر لج و لجبازی یه نفر ۱۳ سال از زندگی دو جوان تباه بشه اگه سخت نگرفته بودن الان بچشون داشت مدرسه می رفت!!  

یه دختر خاله دارم ۱۳ ساله یه پسری می خواد ولی مادر پسره مخالفت می کنه پسره هم دوستش داره خیلی  ...

چی بگم... من خودمم توی همین شرایطم...خیلی سخته 

2706