2737
2734

به پهلو خوابیده بودم یهو تو خواب مثه اینکه خواب دیدم تکون خوردم بینیم از بغل گرفت ب بالش یکم بیشتر تکون خوردنش منو ترسونده میترسم  این تکونای تند خوب نباشه یه هفته نشده عمل کردم دیروزم اومدم دخترمو ببوسم یه کوچولو سرش خورد به بینیم

بیشتر رعایت کن ،،الانم هیچی نشده نگران نباش مال من محکم کوبیده شد تو دیوار 😳😳😳

آدمهای ساده را بی هیچ دلیلی دوست دارم آدمهای که خودشان هستند و نقش بازی نمی کنند.سادگی شیک ترین ژست دنیاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوستان تا چند وقت بعد از عمل بینی نباید بچه دار شد؟و چسب بینی رو هر چند وقت یه بار باید عوض کرد؟

با سرد شدن هوا،جن ها بیشتر به سمت منابع گرمایی داخل خانه ها کشیده میشوند و لذا احتمال دیدنشان در کنار بخاری و شوفاژ بیشتر میشود و صدای ترق تروقی که گاهاً از این وسایل شنیده میشود،ناشی از برخورد سُمشان به این وسایل است،لذا شب ها سعی کنید به وسایل گرمایشی خیره نشوید.با تچکر😈🤓😝🤣🤣🤣🤣
تا یکسال

اوووو چقدر زیاد😐حالا هر چند وقت یه بار چسب رو عوض میکنید؟

با سرد شدن هوا،جن ها بیشتر به سمت منابع گرمایی داخل خانه ها کشیده میشوند و لذا احتمال دیدنشان در کنار بخاری و شوفاژ بیشتر میشود و صدای ترق تروقی که گاهاً از این وسایل شنیده میشود،ناشی از برخورد سُمشان به این وسایل است،لذا شب ها سعی کنید به وسایل گرمایشی خیره نشوید.با تچکر😈🤓😝🤣🤣🤣🤣
2738
هر ۳روز یکبار 

مرسی💖