2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خواب ديدم يكي توي كوچه ي تاريك داره دنبالم ميدوئه

و ميخواد بدزدتم،و يكي كه جنگ شده و چندنفر به زور ميخوان بيان تو خونه و من تنهام

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

واااااااااااای من یه کتاب ده جلدی از خواب های بد آیلین می تونم براتون بنویسم. خیلی خواب بد می بینم.

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
2738
خواب دیدم توزمین فرو رفتم 

چه عجيب

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

کلا من دوتا خواب بد دارم که استرس داشته باشم میبینم یکیش اینه شوهرم دوست دختر داره.یکیشم اینه دانشگام و امتحان دارم و نخوندم.خیلیییی خوابای بدین جفتشون خیلیییی.اصولا خواب نمیبینم ببینم هم یادم‌نمیمونه.اما این دو تا😐

خواب قبر و قیامت😓

میخواستم از یه در برم تو خیلییی وحشتناک بود

مامان و بابام کنارم بودن

ولی خیلییی خونسرد 

و منم زار زار اشک میریختم

مدام میگفتم کاش برمیگشتم از اون کاری ک بخاطر عذابش دست و پام میلرزید برم داخل توبه کنم

وقتی بیدار شدم

از شوق و ترس اشک میریختم😢😢😢😢😢

خیلییییییی بد بود خیلیییییی

با قد ۱۷۰:وزن اولیه ۱۰۰😬وزن فعلی ۷۰😍وزن هدف ۶۵ 🤤  همین الانم بدنم عالی و بی نقصه اما من همیشه بهترین و میخوام و تا آبان میرسم بهش💪🥹 به امید دیدن وزن هدف رو ترازو🥳🥳🥳

بدترین خواب اینه که ببینی یکی از عزیزانت ( دور از جونشون) فوت کرده. من یکی دوبار دیدم و چنان با وحشت از خواب پریدم که نگو. انشاالله هیچکس از این خوابا نبینه. هرچند تعبیرش عمر طولانیه، ولی خود خواب وحشتناکه.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
کلا من دوتا خواب بد دارم که استرس داشته باشم میبینم یکیش اینه شوهرم دوست دختر داره.یکیشم اینه دانشگا ...

منم یه بار خواب اولیو دیدم تا چندروز ازشوهرم بدم میومد🤣

همین دیشب خواب دیدم داعش حمله کرده و منم و دوتا بچه هام داریم فرار میکنیم بعد یهو دیدم این پسر کوچیکم نیست😖😖... همین فیلم ب وقت شامو دیشب دید و موقع خواب هی میگفت مامان من از داعش میترسم منم میگفتم خودم مواظبتم ..درو قفل کردم و....شبم خوابشو دیدم😶

یه سوزن ب خودت بزن یه جوالدوز ب دیگری ...
2706