2752
2734
عنوان

تفسیر سونو

164 بازدید | 11 پست

سلام دوستای عزیزم من ۱۵ روز بعد از پریودیم رفتم سونو و برام نوشت رحم arcuate بوده و ابعاد و اکوی میومتر نرمال دارد و ضخامت اندومتر ۱۰ میلیمتر میباشد

خواستم ببینم ضخامت نرمال اندومتر چقدره؟ و این نوع رحم یعنی چی؟کسی هست اینجوری باشه؟من تو اقدام بارداری هستم اقدامم رو کنسل کنم یا ادامه بدم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نه هیچی خطر ناک نی مگه کسی بااین رحم تاحالا باردارنشده انشالله که این ماه جواب میگیری چون خداروشکر ا ...

مرسی عزیزم از ارزوی قشنگت 🌹🌹 

اخه من یه بار سقط داشتم برا همین میترسم نکنه بخاطر همین باشه😢

مرسی عزیزم از ارزوی قشنگت 🌹🌹  اخه من یه بار سقط داشتم برا همین میترسم نکنه بخاطر همین باشه😢

فدات پ بروخداروشکرکن باردارم شدی اگه خطر ناک بود که باردار نمیشدی والا بیخیال انشالله این ماه باردار بشی تانه ماه

مرسی عزیزم از ارزوی قشنگت 🌹🌹  اخه من یه بار سقط داشتم برا همین میترسم نکنه بخاطر همین باشه😢

نه ربطی نداره خیالت راخت مشکلی پیش نمیاد

ساکنان کنار ساحل صدای امواج را نمیشنوند...چه سخت است قصه ای عادت!.....