2737
2739

سلام عزیزای دلم ما ده ساله تو شهر غریب زندگی میکنیم الان به اصرار من و دلتنگی میگم بر گردیم شهرمون. حالا یه فقط  ماشینه داریم که اگه بفرشیم میشه ۳۰ تومن نهایتش. الان شوهرم راضی به برگشت نیست و میگه دوسال دیگه صبر کنیم تا ۲۰ تومن پول واسه اجاره جمع کنیم من میگم بریم ماشین رو بفروشیم .الان کردستان هستیم و میخوایم بریم مشهد شهرمون. نظر شما چیه؟؟؟ بمونیم یا بریم

اینم بگم سالی یه بار میتونیم بریم و ۵ تومن هم خرج میکنیم تو ۲۰ روز مسافرت.کارمنده شوهرم ماهی ۲ تومن حقوق. 

با تشکر اگه دیر جواب دادم چون دستم کنده 😘😘

این سومین کاربریمه خسته شدم از بس کاری ساختم😢😢😢آنااااام بودم شدم پرین ۱۲۳  الانم پریین هستم.😕😕😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بي ماشين سخته

اره ولی پول کرایه خونه نداریم. بمونیم یا بریم؟؟؟؟

این سومین کاربریمه خسته شدم از بس کاری ساختم😢😢😢آنااااام بودم شدم پرین ۱۲۳  الانم پریین هستم.😕😕😕

وا ی وام بگیرین راحت

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
2740

دوسال زود میگذره اگه یهو نشه ده سال

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم

توکه بودی بازم بمون.

ادم بایدهرجادلش خوشه زندگی کنه نه اینکه بگه غریبم و...

منم اینجا ک هستم شهرخودم نیس ولی پیش شوهرمم خوشحالم

خداجونم ازت خواهش میکنم نی نیم سالم باشه🙏وشوهرم عقلش بیادسرجاش ویکم مهربون وبااخلاق شه😊ممنون میشم اگه برام دعاکنین واسه بهترشدن زندگیم.