2737
2739
عنوان

شوهرم میگه زنگ‌بزن میگم نمیرنم😡

612 بازدید | 18 پست

مادرشوهرم خیلی خیلی در حقمون بد کردن هرچی از دارایی از محبت واسه دختراشه

بعداز فوت پدرشوهرم گفتم عیب نداره من ۳باری توجه نکردم زنگ زدم حالشو پرسیدم دیدم زنگ نمیزنه 

دختراش بدی کردن دیگه احوال مارو نگرفت با شوهرم حرف میزد فقط میگفت زنت خوبه و تمام

باخودم حرف نمیزد نمیگفت گوشیو بده به زنت حالشو بپرسم 

حالا به گوشی خودم نزنگیده به درک

حالا شوهرم گیر داده تو زنگ بزن 

گفتم بدی هایی بمن کردن در نطر بگیر من این همه کوتاه اومدم میگه بازم گذشت کن گفتم نمیتونم

با دلخوری گفت باشه نزن 

موندم چیکار کنم؟ 

خدایا خودت هوامو داشته باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من جات باشم رک به شوهرت بگو اون منو مثه دختراش نمیبینه منم مثه مادرم نمیبینمش پس مثه خودش برخورد میکنم

آهای خانومی که نی نی میخوایی به جا این که هی پست میزاری غصه میخوری پاشو وضو بگیر قرآن بوس کن نیت کن شروع کن بخونش روزی چند صفحه بعد نماز بخون ایشالا یه نی نی خوشمل خدا بهت بده😍😍 
امضات منوکشته

امضا توهم حرف منه 😆

آهای خانومی که نی نی میخوایی به جا این که هی پست میزاری غصه میخوری پاشو وضو بگیر قرآن بوس کن نیت کن شروع کن بخونش روزی چند صفحه بعد نماز بخون ایشالا یه نی نی خوشمل خدا بهت بده😍😍 
2740
من جات باشم رک به شوهرت بگو اون منو مثه دختراش نمیبینه منم مثه مادرم نمیبینمش پس مثه خودش برخورد میک ...

میگ چون بابام فوت شده شرابط فرق داره

واقعا چ فرفی داره؟

خدایا خودت هوامو داشته باش

برو خدا تو شکر کن که زنگ نمیزنه واسه ما برای متلک و تیکه و حرفای نیش دار زنگ میزد دیگه انقدر این کارو کرد زنگ بزنه تلفن شو جواب نمیدم این محترمانه ترین جوابیه که به کارای بدش میتونم بدم

میگ چون بابام فوت شده شرابط فرق داره واقعا چ فرفی داره؟

بگو اینا همه بهونست نمیخواد طرفداری کنه_من خودم پدرم فوت شده ولی پدرشوهرم یه جور دیگه با من رفتار میکنه با دخترش خیلی خوب و صمیمی و محبت میکنه _بگو محبت جا خودشه چه ربطی داره