2733
2739
عنوان

خواهش میکنم راهنماییم کنید

1315 بازدید | 23 پست
سلام دوستای خوبم
من ازتون راهنمایی میخوام.ما یه دختر 20 ماهه داریم.از شهر خودمون بخاطر کار همسرم مجبور به انتقال شدیم.اینجا کسی و ندارم.خودمم کارمندم.همسرم زمزمه بچه ی دوم و میکنه.البته نه حالا.میگه 1 سال بعد
فکرش دیوونم میکنه اما از اولم قرارمون 2 تا بچه بود.دخترم تا 6 ماه خیلی بی تاب بود.مرخصیم که تموم شد وقتی میرفتم سر کار از شدت بیخوابی تهوع داشتم.دوران بارداریم هم سخت بود.....
سرتونو درد نیارم.خیلی عصبی میشم وقتی به فکر یه بچه دیگه میفتم.از طرفی همسرم هم بسیار آرام و صبور و منطقیه.میگه تمام امکاناتو مهیا میکنم و 24 ساعته پرستار میگیرم.ایشون دکترن و از طرفی زمانی استاد من بودن و الان نمیدونم چه رفتاری باید داشته باشم؟
میشه بفرمایید اگه جای من و با شرایط من بودید چه میکردید؟
یک دنیا ممنون
اگه قید کار کردنو میزنی وخودت هم دوست داری بیار وگرنه چه کاری هست
مزون مانتو با قیمت های باور نکردنی آدرس : اهواز اتوبان پل پنجم خیابان نظری پور ( نظامی ) کوچه افشین پلاک 63 منزل گندمی 09306168406 09169008406
همسرم هم از من تقاضای بچه دوم میکنه و با اینکه دکتر نیست و من پیش مادرم هستم که دائم هوامو داره تا سه چهار سال آینده اقدام نخواهیم کرد چون میدونه فاصله بین دو بارداری بیشتر از سه سال خوبه و من هم خودم برای خودم و زندگیم تصمیم خواهم گرفت نه کسی منو توانایی ها و شرایط منو میدونه و نه به جای من قراره زندگی کنه به نظر من شما هم اینطوری فکر کنی بهتره
راستی ناراحت نمیشید یه چیزی بگم؟من کمی رک هستم؟اگر مایلید بنویسم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
میدونی مری جان من ده برابر تو در بارداری اذیت شدم و اگه بزارن دیگه خیال بچه دار شدن رو ندارم یه پسر گل ومامانی هم دارم ولی وقتی همه جور رفاه قراره فراهم بشه تازه اون هم یه ساله دیگه چرا که نه بالاخره باید بچه دوم به دنیا بیاد یا نه؟شما که فعلا بازنشسته نمیشی که؟
نه عزیزم.بازنشسته کجا بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حالا حالاها کار دارم
نمیدونم نیهال جان-فکر بارداری دیوونم میکنه
همسرم واقعا تو بچه داری کمکم میکنه حتی تو تربیتش خیلی نقش داره با اینکه شبا دیر میاد تمام وقتشو به بازی با دخترمون میگذرونه
اما اینجا کسی و ندارم.
خوب ببین ماری جون من اگه پیشنهاد دادم با شرایط خودم بود من 28 سالمه منظورم از تصمیم گیرنده هایدیگه ماییم مایی که ازمون نظر خواستی بقیه رو نمیدونم ولی من خودم نمیتونم حت راهنمایی جالبی در این زمینه داشته باشم همسرت شریک زندگیته با هم تصمیم میگیرد منظورم اون نبود
من دخترم کمتر از دو هفته اشه خیلی ها که اینجا شما رو راهنمایی میکنن اصلا قابل اعتماد نیستن ممکنه رو نظر شما اثر بذارن خودت بشین فکر کن خودت تصمیم بگیر (با همسرت)مطمئن باش اینطوری بهتره
خوب ببین ماری جون من اگه پیشنهاد دادم با شرایط خودم بود من 28 سالمه منظورم از تصمیم گیرنده هایدیگه ماییم مایی که ازمون نظر خواستی بقیه رو نمیدونم ولی من خودم نمیتونم حت راهنمایی جالبی در این زمینه داشته باشم همسرت شریک زندگیته با هم تصمیم میگیرد منظورم اون نبود
من دخترم کمتر از دو هفته اشه خیلی ها که اینجا شما رو راهنمایی میکنن اصلا قابل اعتماد نیستن ممکنه رو نظر شما اثر بذارن خودت بشین فکر کن خودت تصمیم بگیر (با همسرت)مطمئن باش اینطوری بهتره
واااااااااااااااااااییییییی-خیلی کوچولویه.خدا حفظش کنه
همینه که تا 3-4 سال نی نی نمیخوای
خوشبختانه حرفها خیلی نظرمو تغییر نمیدن.شما دوستای خوب هم که زمان میذارید و راهنمایی میکنید،من بهشون فکر میکنم.
داشتن 2بچه خوبه اما شرایط من کمی مشکله
من بارداری خیلی راحتی داشتم (نسبتا البته چون بزرگی شکم و کم خوابی به خاطرش و وزن زیاد رو که حتما همه تجربه میکنن)ولی فکر بچه دوم آزارم میده البته خودم تک فرزند دوست ندارم عمل سزارین و بعدش هم خیلی خیلی راحت تر از عمل های بینی و چشمی بود که قلا داشتم و اصلا ه چشم نیومد با این حال این مادر هست که مسئولیت رو گردنشه استرس و نگرانی مال مادره
2706