2733
2734
عنوان

خیلی نگرانم

109 بازدید | 8 پست

چقد دیوونه کنندست واقعا نطراتومیخونی نگران تر میشی.بنظرتون  پاره شدن کیسه اب  چه علاعمی داره  بعضیا میگن تو ۴یا۵ماهگی کیسه ابشون پاره شده .توروخدا واسه سلامتی فندق کوچولوم صلوات بفرستین ی چیزی شد که خیلی نگرانم کرده

خداجون مراقب نی نی تو دلم باش به خودت میسپارمش😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چی شده که نگران شدی؟؟؟

یخورده احساس کردم  لباس زیرم نم دار شده .و اینکه شکمم چنروزه از داخل خیلی تیر میکشه که رفتم دکتر گفت واسه جاباز کردنه . کلن خیلی میترسم ای خدا😣

یخورده احساس کردم  لباس زیرم نم دار شده .و اینکه شکمم چنروزه از داخل خیلی تیر میکشه که رفتم دکت ...

همین؟؟؟کجاش ترس داره؟درضمن خیس شدن بخاطر فشار به مثانه وتکرر ادراره کیسه آب سوراخ شه رگه های خون میبینی دردتم برا باز کردن جای نی نیه من تموم این دردارو کشیدم الان هفته ۲۸هستم وبدنم باد داره خواب ندارم از درد لگن

همین؟؟؟کجاش ترس داره؟درضمن خیس شدن بخاطر فشار به مثانه وتکرر ادراره کیسه آب سوراخ شه رگه های خون میب ...

خدا حفظ کنه نی نی هامونو.واقعا یعنی علاعمش طوری هست که متوجه بشیم