2737
2734
عنوان

دوستان رامسری لطفا راهنمایی کنید

6847 بازدید | 22 پست

سلام . دوستان رامسری ما تصمیم داریم بیایم رامسر زندگی کنیم . لطفا بگین هزینه زندگی اونجا چطوریه ؟ امکانات چطوره ؟ اجاره خونه؟ چون بچه مدرسه ای دارم باید جایی خونه بگیرم که از شهر دور نباشه. اسم چند تا محله که قیمت خونه هاش  مناسب باشه وسکنه بومی داشته باشه رو مگین لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلییی خوبه رامسر...اروم خلوت خوب..ما ویلا گرفتیم از مردش خیلی راضی م

آخه ماهم همیشه مسافرت رفتیم اونجاامابرای زندگی فکرکنم بایدازدیدافرادی که اونجازندگی میکنن اونجاروبسنجم  

2738
واقعاسخته؟شمارامسرتشریف دارین؟انتخاب دست خودم هست اگه شرایطم سخت بشه میتونم اونجانرم

من شمالی هستم ولی ساکن تهرانم خب هر کسی بخواد برای زندگی بره یه شهر دیگه براش سخت میشه بعدشم شمال اب و هوای شرجی داره که تا عادت کنی طول میکشه.تعداد روزای بارونیش زیاده.شاید اولاش خوب باشه اما به مرور شاید برات سخت باشه.

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
من یک هفته اونجا بودم خیلی خوب بود عالی

ماچندسالی عباس آبادزندگی میکردیم ازنظراقوام که میومدن خونه ماکناردریاوشهرزیباوهواتمیزهمه چیزعااالی بودولی برای زندگی شهرپرهزینه ای بودکه فقط ماکه اونجازندگی میکردیم میفهمیدیم☺☺☺

من شمالی هستم ولی ساکن تهرانم خب هر کسی بخواد برای زندگی بره یه شهر دیگه براش سخت میشه بعدشم شمال اب ...

نه دوست عزیز من همین الانم توشهرخودم ساکن نیستم پس باغربت وسختیهاش کاااملاآشناهستم .ضمن اینکه چندسالی هم عباس آبادساکن بودم

نه دوست عزیز من همین الانم توشهرخودم ساکن نیستم پس باغربت وسختیهاش کاااملاآشناهستم .ضمن اینکه چندسال ...

پس راحته برات شرایط شمال.من تاحالا رامسر نیومدم نمیدونم چجور شهریه.☺

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
در حال حاظر کجا زندگی میکنید ؟ من پدر مادرم ساکن رامسر هستن حدودن مثل کف دست رامسر رو میشناسم 

سلام الان ساکن یکی ازشهرهای استان گلستان هستم .ممنون میشم که کمی به من درموردمحله های رامسراطلاعات بدین .ماخودمون یک منطقه بومی نشین مدنظرمون هست که امکانات مثل مدرسه ودمانگاه وبازارداشته باشه وقیمت اجاره خونه هم مناسب باشه.میشه لطفا چندتامحله بااین شرایط رونام ببرید؟که ماهم اونجادنبال خونه بگردیم

2706