2733
2734
عنوان

چرا کیت مثبت نمیشه؟

109 بازدید | 10 پست

دوستای گل سلام، من ماه پیش از روز ۸ پری تقریبا هرروز کیت تخمک گذاری استفاده کردم فقط روز ۱۲ یه خط کمرنگ زیر خط کنترل افتاد بقیه روزا فقط یه خط بود. بعد چند روز هم پری شدم. یعنی چی؟ یعنی اصلا بدنم تخمک آزاد نمیکنه؟ دوباره این ماه هم از روز ۷ شروع به استفاده کردم تا الان که روز ۱۰ هست. خبری نیست. کسی مثل من بوده؟

مارک کیتتو عوض کن شاید واسه اونه

من یه بیبی چک گرفتم آوردم خط سی بزور رنگ گرفت که بخواد تی رو نشون بده

یعنی روز چندم بعد پری اولت پری شدی؟؟

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

ممکنم هست هورمونهات خوب عمل نکنن

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مارک کیتتو عوض کن شاید واسه اونه من یه بیبی چک گرفتم آوردم خط سی بزور رنگ گرفت که بخواد تی رو نشون ...

مکث ۱۴ مصرف کردم. فکرمیکنم بهترین نوعش همین باشه. پری هام معمولا ۲۴_۲۵ روزه س

2740

پس شاید هورمونهات به حدی نمیرسه که تخمک رو رشد بده

یکماه شروع کن از روز اول پری تا روز تخمک کذاری هر روز ۲۰ تا ۳۰ قطره ویتاگنوس مصرف کن حتما قطره شو بگیر

ببیت چی میشه تاثیرش

اگه تخمک گذاری اتفاق نیفتاد ماه بعد عرق رازیانه روزی ۱ استکان هم بخور

البته با چند یاعت فاصله از ویتاگنوس

مکث ۱۴ مصرف کردم. فکرمیکنم بهترین نوعش همین باشه. پری هام معمولا ۲۴_۲۵ روزه س

اگر پريودات منظمه نگران نباش، تخمك گذاري داري، يه آزمايش هم هست كه ميزان ال اچ بدنتو اندازه ميگيره و معمولا قبل اقدام جز چكاپ هستش ، مي توني اونو هم بدي 

خدا حفظ کند تو را که هدیه ی خدایی 🍀