2737
2734
عنوان

پوشک پوشک پوشک گرااااانـــــی وااااای

| مشاهده متن کامل بحث + 2553 بازدید | 75 پست
همش تقصیر احتکارکاراست.خدا ازشون نگذره که به طفل معصوما هم رحم نمیکنن بخاطر منافع خودشون

خود شرکت مولفیکس یکی از احتکار گر هاست 

که ارز دولتی گرفته مواد اولیه پوشک رو وارد کرده ،که قبلا به کارخانه های دیگه هم میفروخته اما اینبار همه رو برای خودش احتکار کرده با ارز دولتی ،تا انحصار بازار بیفته دستش و بقیه ورشکست شن.

البته ناگفته نماند که مولفیکس هم تحت لیسانس ترکیه اس ،کلا کشوره ما محل مناسبی شده واسه سودجویی خارجیا 😭

من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من مولفیکس ۶۵ تومن داشتش ده روز پیش ،چون برای دخترم میاورد میدونستم ،قیمت الان رو نمیدونم 

یمدتم کانفی استفاده کرد همون موقع که ۷۰ میداد

خود شرکت مولفیکس یکی از احتکار گر هاست  که ارز دولتی گرفته مواد اولیه پوشک رو وارد کرده ...

از یه طرف واسه امام حسین مشکی میپوشن از یه طرف مثل یزید رفتار میکنن

مردم ایران کم از داعشیا ندارن.فرصت بیافته خون همو میخورن

2731
از یه طرف واسه امام حسین مشکی میپوشن از یه طرف مثل یزید رفتار میکنن مردم ایران کم از داعشیا ندارن.ف ...

اون مولفیکس که ایرانی نیست عریزم ،مملکت انقد بی صاحاب شده که یه خارجی بیاد بازار رو دست بگیره و ما مردم عذاب بکشیم ،خدا لعنتشون کنه

هرچند داخلی ها هم بهتر نیستن

من بچم یک سالو نیمشه از پوشک گرفتمش خدارو شکر امتحان کنین اگه بچتون آمادگی داشت از پوشک بگیرینش فقط ...

دختر من دو سال نیمه اما هنوز نشده بگیرمش ،بعد از اینکه جیشش رو کرد میگه جیش کردم 

شما روشت چی بود؟

2738

خیلی زوره به خدا پول به جیش کردن بدی ما که واقعا دیگه از پس هزینه هاش برنمیومدیم الان هم ما راحتیم هم بچم دیگه پاش نمیسوزه قبلا همش پاش میسوخت بچم اگزما پوستی داشت   به همه ی پوشکا حساس بود  

دختر من دو سال نیمه اما هنوز نشده بگیرمش ،بعد از اینکه جیشش رو کرد میگه جیش کردم  شما روشت چی ...

من عزیزم تند تند خودم میبرمش دیگه تایم جیشش دستم اومده هر وقت به یک ساعت میرسه سریع شلوارشو در میارم میبرمش 

دختر من دو سال نیمه اما هنوز نشده بگیرمش ،بعد از اینکه جیشش رو کرد میگه جیش کردم  شما روشت چی ...

دخترت دیگه الان وقتشه باید بگیریش عزیزم تا یک ماهه اول نمیگن بیشتر بچه ها طبیعیه باید تحمل کنی تا این دوره بگذره 

من عزیزم تند تند خودم میبرمش دیگه تایم جیشش دستم اومده هر وقت به یک ساعت میرسه سریع شلوارشو در میارم ...

ماهم مستاجریم واقعا هزینه ی پوشک زیاده 😔منم باید سعیمو بکنم کم کم اخه بدیش اینه دخترم تو حموم هم میشورمش ندیدم جیش کنه تا حالا 

اصلا جیش کردن بدون پوشکشو ندیدم ،میبرمش حموم یا دسشویی نمیشه جیش کنه

من سایز یک و دو خارجی گرفتم ایرانیا الکی گرون شدن کهنه شورم از انباری دراوردم واسه این نینیم حتمن استفاده کنم بچه اولمم چون تو شلوارش کهنه میزاشتم زود پوشکش گرفته شد تو این وضع هزینه بیخود پوشک مسخره س

دخترت دیگه الان وقتشه باید بگیریش عزیزم تا یک ماهه اول نمیگن بیشتر بچه ها طبیعیه باید تحمل کنی تا ای ...

ما شمالیم از الان هوا خنک شده تقریبا ،تو فصل سرما میگن سخت تره از پوشک گرفتن