2737
2739
عنوان

خدایا دوستت دارم...خدایا شکرت...

409 بازدید | 12 پست

خدایا دوستت دارم....خدایا شکرت‌...

برای حضورت...برای بودنت..‌

برای اینکه من فرزندت هستم....

برای اینکه بهم فرصت زندگی دادی...

خدایا شکرت بابت سلامتی....بابت سلامتی تک تک سلول هام...چشمام...گوش هام....زبانم...حواسم....قلبم....دست هام...پاهام....

برای سلامتی تک تک اعضای بدنم....تک تک سلول هام ازت ممنون.....از بدنِ عزیزم ممنونم....ممنونم ۲۸ سال تا به امروز همراه من بود....من بهش کم لطفی کردم...نسبت بهش کوتاهی کردم اما بدنِ مهربونِ من ، ۲۸ سال در نهایتِ سلامتی در کنارم بود و هست....

خدایا بابت سرپناهم...امنیتم...مادرم....جانم....ثروتم....ازت ممنونم....

خدایا بابت تمام تجربیات زندگی ازت ممنونم....بابت اشک ها و لبخند ها....بابت تک به تک اتفاق هایی که تو زندگیم افتاده ازت ممنونم....سپاس گذارم ازت.‌..

خدایا بابت اینکه در تمام ۲۸ سال زندگی محافظم بودی ازت ممنونم....از این که همراهم بودی ازت ممنونم....از اینکه تو بهترین ها رو برای من پیش میاری حتی اگر در نظرِ من رنج باشه...

من فرزند تو و کائنات هستم....شما از من محافظت میکنید....شما به من عشق دارید...

از زمین....زمین مهربون ممنونم...که سخاوتمندانه میزبان من هست...

از زمین ممنونم بابت طبیعتش....برای سخاوتش...برای قدرتش...برای امنیتش....

خدای مهربون بابتِ ثانیه به ثانیه زندگیم ازت سپاس گذارم....من رو ببخش خواسته و ناخواسته ناشکری کردم....

خدا جون به دلها نگاه کن....برای آرزوهای دل همدیگر دعا کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سپاسگزاری از خداوند بسیار عالیه و کلید موفقیت انسانه ولی چه خوبه وسطش کفر نگی یعتی چی فرزند خدا😐

لم یلد و لم یولد .....سوره ی توحید را یبار بخون

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
نیستم ؟؟؟؟  

نه همه ی ما بندگان خداییم

خداوند ما را خلق کرده و ما مخلوقش هستیم 

نزاییده که فرزندش باشیم 

خب استاتر متن از خودت بود یا جایی کپی کردی؟

غیر ازاینکه خود را فرزند خساب کردی بقیه مطلبت بسیار عالی و بی نظیر بود ممنونم ازت

2738
خب استاتر متن از خودت بود یا جایی کپی کردی؟

من فرزند بودن رو از رو زاد و ولد نگفتم !!!!

حرف دل خودم بود !!!!

لطفا تفسیر های قرانی نگو برام...ممنون...

اونچهههه که توی دلم هست و بهم ارامش میده رو به خدا گفتم...با زبون فارسی خودم...زبونی که خودم میتونم درکش کنم !

من فرزند بودن رو از رو زاد و ولد نگفتم !!!! حرف دل خودم بود !!!! لطفا تفسیر های قرانی نگو بر ...

من اونچه که علم بهم یاد داده بود گفتم عجیبه خداوند را دوست داری درمورد کتابش و حرفاش اینهمه موضع داری...

من اونچه که علم بهم یاد داده بود گفتم عجیبه خداوند را دوست داری درمورد کتابش و حرفاش اینهمه موضع دار ...

در مورد خدا موضع ندارم ! در مورد شما و امثال شما موضع دارم‌!

قضاوتت برام مهم نیست.....شب خوش

در مورد خدا موضع ندارم ! در مورد شما و امثال شما موضع دارم‌! قضاوتت برام مهم نیست.....شب خوش

چه عجیب اینقدر به خدا نزدیک باشیم و اینهمه با بندگانش تند...

خدایا شکرت ......

که توی زندگی شناختمت 

خدایا شکرت که دیدمت و حضور و وحودت را لمس کردم 

خدایا ممنونم خودت را بهم نشون دادی

خدایا شکرت شناختم ازت از رو کتابها یا توصیه ها نیست خدایا شکر خودت را بهم نشون دادی

خدایا منم به قضاوت دیگران اهمیتی نمیدم و مطمینا هر کس با هر زبونی صدات بزنه اونقدر بزرگ و مهربونی که اجابتش میکنی 

خدایا ممنونم که اگر جایی توصیه ای میکنیم تو بهتر از هر کسی نیت قلبی ما را میدونی و اگر صحبتی هم نابجا کردیم اونقدر بزرگی که میبخشی....