2737
2739
عنوان

حمل کالسکه با قطار

808 بازدید | 10 پست

سلام بچه ها اگه خدا بخواد ما این هفته عازم سفریم با قطار... میخواستم ببینم کالکسه رو چه جوری میتونیم ببریم؟ قطار جایی مخصوص اینجور بارها داره یا مجبوریم بذاریمش تو کوپه خودمون؟

فكر كنم بايد بزاري كوپه خودتون 

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
پس نبرش چون جاش محدوده کوپه چند نفره گرفتی؟

۴ نفره گرفتیم با یه صندلی از یه کوپه دیگه 

۵ نفریم به اضافه پسر کوچیکم که ۱۴ ماهشه

نمیشه نبرم اونجا لازمم میشه کامل که راه نمیره همش بغلشم نمیشه کرد 

زير صندلياتونم ميشه بزاري چون كوپه مال خودتونه راحتي، چند تا چمدون داريد

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
زير صندلياتونم ميشه بزاري چون كوپه مال خودتونه راحتي، چند تا چمدون داريد

اگه جا بشه اون زیر خوبه... خب با دوتا بچه وسیله زیاد داریم دارم سعی می کنم بیشتر از دوتا چمدون نبرم مامان و بابا هم هستن اونام فکر کنم دو تا ساک داشته باشن