2737
2739

سلام من بچه اهوازم و دانشگاه علی اباد کتول قبول شدم 

تا حالا گلستان نرفتم و هیچی اطلاعاتی هم ندارم لطفا بفرمایید من چطور باید بیام علی اباد چون تو سایت رجا نگاه کردم قطاری نبود همینطور هواپیما؟؟؟

بعد اینکه دانشگاه ازاد ظرفیت خودگردانه ادرسشو کسی میدونه کجاس

میتونی هوایی بری تهران و بعد بیای گلستان، هم هوایی هس هم اتوبوس هم قطار 

دوست عزیزم اگر دوست داشتی یه صلوات برای نیت تو دلم بفرست!❤🙏                                                 💞اللهم عجل لولیک الفرج💞

😁😁😁😁😁😁سلام عزیزم خوش اومدی 

علی اباد که نه باید بیای گرگان بعد بری علی آباد بلیط واسه گرگان نگاه کن.درمورد دانشگاه آزاد من زیاد اطلاعی ندارم ولی خب دانشگاه مجهزیه از نظر بزرگی رتبه سوم کشور رو داره.آدرسش هم بلوار دانشگاه هستش تو دل طبیعت روبروت کوه و سد کبودواله😊

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😁😁😁😁😁😁سلام عزیزم خوش اومدی  علی اباد که نه باید بیای گرگان بعد بری علی آباد بلیط واسه گر ...

عه شماهم اهل گلستانی 

دوست عزیزم اگر دوست داشتی یه صلوات برای نیت تو دلم بفرست!❤🙏                                                 💞اللهم عجل لولیک الفرج💞
گرگان تا علی اباد چقد فاصلس

ار گرگان تا علی آباد حدود 40تا45دقیقه کمتر هس.

2738

[QUOTE=70769505]اره عزیزم علی اباد کتول😉😉😉شما کجایی[/QUOگرگان،خوشبختم همشهری 

من گنبدم، خونه بابام گرگان

[QUOTE=70769505]اره عزیزم علی اباد کتول😉😉😉شما کجایی[/QUOگرگان،خوشبختم همشهری  من گنبدم، خون ...

خوشبختم گلم 😍😍😍😍😘چه عالی 😙😙😙😙

خوشبحالتون واقعا چه جایی زندگی میکنین

خیلی دوست دارم استان گلستانو 

شانس نداریم که دانشگام تبریز بود خونه زندگیمم تهران 

کل مسافرتمونم مازندران

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست
خوشبحالتون واقعا چه جایی زندگی میکنین خیلی دوست دارم استان گلستانو  شانس نداریم که دانشگام تب ...

😄😄😄😄تشریف بیار عزیزم جاهای دیدنی زیاد داره ولی بهترین فصلش برای دیدن اول پاییز و اول بهاره قدمت رو چشم

2706