2733
2739
مریضی و بهداشت که میگن چطور بود؟ البته من قبلا رفتم .اونوقت خوب کاروان و هتل و اینا بود. پسر بزرگم ...

دوست من پارسال بد بچه دو ساله رفت میگفت خود آقا مشکلات رو آسون میکنه به حدی راضی بود که امسال ددره از غصه میمیره چون نمستونه بره

چه جوریه.میتونم؟

به نظرم حتما کالسکه دوقلو ببر و به هرحال فصل ویروسها و مریضی هاست خیلی باید مواظب باشی.دو تا بچه فک کنم واقعا سخت باشه.در آخر باید خودت تصمیم بگیری.من دخترم ۳ سالشه ولی خب همه بهم گفتن که زیارت اربعین بچه بردن اشتباهه.

مامان دو تا عشق ❤👩‍👧‍👦 ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخوام کسایی که رفتن تجربشون رو بگن

این دوستم که میگفت سختیاش از عسل شیرینتره و حتی میگفت بهش میگفتن نرو بچه مریض میشه ولی میگفت صحیح و سالم رفتیم و برگشتیم اتفاقا یه ماه بعدش سرما خورده بود تب داشت خوب نمیشد دوستم میگفت ببین الان که کربلا نیستم تو ایران خودمون مریض شده، کرامات این سفر و آقایی که بخاطرش این سختیا رو به جون میخوای بخری فراموش نکن اگه رفتی التماس دعا

پارسال رفتم و یه کم سخت بود ولی شیرین بود. خدا کنه امسال هم برم. پاسپورت که داریم ویزا که رایگان شده 

ولی امسال بخوام برم زودتر میرم چند روز قبل اربعین برمیگردم. اربعین خیلی شلوغ بود من از دور سلام دادم. امروز تولد امام حسینه به حق این روز قسمت کنه امسال برم. سامرا نرفتم امسال میرم

2731
سلام ببخشید منم امسال مرددم با بچه سه ساله میشه رفت؟ از لحاظ مریضی؟ و برا خواب بچه ها چطور بود؟

تا حالا نشده تو این سه سال بچه تون مریض بشه؟؟؟؟ این حرفا فقط کار شیطونه😝 به نظر من به حس و حالش و عشقش می ارزه، حتتتتما برو. ضمن اینکه ممکنه سرما نخوره

نه عزیزم همچین کاری نکن خودت شاید مشکلی نداشته باشی ولی بچه ها خیلی اذیت میشن 

امام حسین با زن و بچه رفتن کربلا، یعنی بچه های ما عزیز تر از بچه های حضرت زهرا و نوه هاشون هستن؟؟؟ 😞 حالا چی میشه یکمی هم اذیت بشیم. ولی به جاش از نظر روحی عااااالی میشیم 

عالییییههههه ، فقط 1 بار امتحان کنین. 

2738