2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه تو حریره بادوم میریزی اره اشکال نداره بهش بده ، پسر من یه سالشه ولی متاسفانه نمیخوره ، غذای بچه باید یه روز نهایت دو روز بمونه 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
2731
2740
سلام عزیزم خوبی؟گل پسرت خوبه/؟

سلام عزیزم مرسی خانمی ای بدک نیست شکر خدا چند روز تب داشت و بعدشم سینه ش ریخت بهم الان بهتره خودم افتادم ، شما خوبی نی نی گلت خوبه خیلی خوشحالم کردی 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
سلام عزیزم مرسی خانمی ای بدک نیست شکر خدا چند روز تب داشت و بعدشم سینه ش ریخت بهم الان بهتره خودم اف ...

قربونت برم عزیزدلم،خداروشکرکه بهترشده،پسرمنم چندروزتب شدیدداشت الان یه خورده بهترشده،یه غذای خوشمزه پیدکردن برای وزن گرفتن نینی،یه هفته به پسرم دادم ۳۰۰گرم اضافه کرد،خیلی خوشمزه است ،اینم دستورش:

۲قاشق آردنشاسته

۲قاشق شکر

۱لیوان شیر

مقدارکم وانیل وگلاب

یک عددزرده تخم مرغ

اول شیرسردرومیریزیم داخل یه ظرف وآردنشاسته رومیریزیم داخلش وهم میزنیم تاکاملاحل بشه،شکرم بهمین ترتیب اضافه میکنیم وتوشیرحلش میکنیم،زرده تخم مرغ و وانیل روتویه ظرف جداهم میزنیم وبه شیرمون اضافه میکنیم وبازم همش میزنیم،بعدش میزاریم روی گازوتند،تندمثل فرنی هم میزنیم ،درآخرکم بهش گلاب اضافه میکنیم وقتی سفت شدبرمیداریم ومیزاریم یخچال سردبشه ومیدیم نینی،نوش جان

الله اکبر❤❤❤
قربونت برم عزیزدلم،خداروشکرکه بهترشده،پسرمنم چندروزتب شدیدداشت الان یه خورده بهترشده،یه غذای خوشمزه ...

وای عزیزم دست درد نکنه پسر من هر وقت تخم مرغ میخوره بالا میاره اصلا نمیخوره تو فرنی بهش دادم با موز دادم ولی نمیخوره ببینم این مدلی میخوره پسر من سه شنبه یک سالش میشه ، 8کیلو و چهارصد بود گفت قشنگ یه کیلو کم بود وزن داشت ، چهار تا دندون داره انگار دو تا دیگه هم میخواد بزنه بیرون ، بی قراری میکنه به بدبختی بهش غذا میدم

وای عزیزم دست درد نکنه پسر من هر وقت تخم مرغ میخوره بالا میاره اصلا نمیخوره تو فرنی بهش دادم با موز ...

وای چقددردامون مشترکه😞پسرمنم ۴تاداره الانم یدونه داره درمیاره،اصلاغذانمیخوره،ولی وقتی یکم حالش خوب میشه سریع ازاین غذامیدم بهش خوشش،میاد،چون هم خنکه،هم مزه بستنی میده فکرکنم دوست داشته باشه،ایشالاه پسرگلت تپلی بشه،گل پسرت راه نمیره فعلا؟

الله اکبر❤❤❤
2706