2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین الان یه تاپیک زده بودن برو بگرد توش داشتن راهکار میدادن ب استارتر

من خودم را خوب میشناسم.... می دانم کجای قلبت را نشانه رفته ام❤.... می دانم اگر یک "من" در زندگی ات کم شود، خودت هم کم میشوی.... این منم که تو را ماندگار کرده ام.... چون خودم را خوب میشناسم:) خبر از جای پای محکمم در قلبت دارم❤........
2728

اتفاقا من دیشب داشتم سرچ میکردم...پودر رویال رو شنیده بودم...بعد درموردش تحقیق کردم عوارض داره متاسفانه..چون این داروهای عطاری تحت نظارت بهداشت و این‌چیزا نیست و اینکه توی اکثرشون کورتون استفاده میشه و باعث میشه اب زیر پوست بدن جمع شه و ادم‌چاق بنظر برسه و بعد از اینکه مصرف رو قطع کنی بازگشت داره.....درمورد پودر جینسینگ چیزی نشنیدم الان میرم تحقیق میکنم😁😁😁

💛مـرا هـزار امـید اسـت و هـر هـزار تـویی💛

من خوردم آنزیمهای کبدم ۱۰ برابر نرمال شده بود نزدیک بود کبدم از بین بره 

پودرها خیلی خطرناکن توی ترکیبشون کورتون میریزن خیر ندیده ها

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2132989/کیا-صورتشون-با-نشاسته-چاق-شد?postId=70742804

من خودم را خوب میشناسم.... می دانم کجای قلبت را نشانه رفته ام❤.... می دانم اگر یک "من" در زندگی ات کم شود، خودت هم کم میشوی.... این منم که تو را ماندگار کرده ام.... چون خودم را خوب میشناسم:) خبر از جای پای محکمم در قلبت دارم❤........
2738

ولی عزیزم اگه میخوای چاق بشی موثرترین راه اینه که ورزش کنی و بعدش غذا بخوری...و یه چیز دیگه که خودم امتحان کردم و نتیجه گرفتم،عرق یونجه هست...نیم ساعت قبل از ناهار و شام یه استکان بخور خیییلی اشتها آوره 

اگه چیزی از پودر جینسینگ فهمیدی بهم بگو بی زحمت

چشم حتما...ولی به پودرا اعتماد نکن واقعا عوارض دارن..مخصوصا همین کورتون که استفاده میکنن داهلشون خیلی عوارض داره...از طریق ورزش کردن یا همون عرق یونجه میتونی نتیجه بگیری عزیزم

ولی عزیزم اگه میخوای چاق بشی موثرترین راه اینه که ورزش کنی و بعدش غذا بخوری...و یه چیز دیگه که خودم ...

اره عطاری هم بهم گفت عرق یونجه بگیر خوبه اپا گفتم بی فایده اس.

شما نتیجه گرفتی؟؟

2706