2737
2734

من هستم عزیزم

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما ملت همیشه در صحنه ایم.

تو نبودی من چی کار میکردم با غمی که شونمو می‌لرزوند؟..  تو نبودی کی نجاتم میداد؟....کی بهم آرامشو میفهموند؟....  تو نبودی لحظه های سختُ با کدوم معجزه سر میکردم؟!....  تا کدوم شهر پر تنهایی بود دست های خالی و قلب سردم؟.....  چطور میتونی فکر کنی که ممکنه یه روز برم؟   منی که حتی از خودم به 💕 تو💕 پناه می‌برم......به 💕 تو💕 پناه می‌برم....از اون چه فکر میکنی به عشق مبتلا ترم.....    
2738

مممون كه اومدين راهنمايي ميخوام ظهر از دست شوهرم بخاطر كاريي كه قرار بود انجام نده انجام داده بود خيلي ناراحت بي اعتماد شدم ولي سكوت كردم  ولي متوجه شد چون ناهار نصفه رها كردم دپرس شدم از ظهر رفته سر كار شب بيرون بوده منم نبودم الانم با دوستاش طبقه بالاخونون هستش فقط اومد ديد منو هيچي نگفت منم سلام نكردم خيلي ازش دلخورم الانم هنوز نيمده بنظرتون چيكار كنم قهر كنم  در ست حسابي مسلئه ايي كه ميگم انجام داده خيلي برام مهمه 😔😔😔😔

زياد صحبت كردم ميدونه من خيلي حساسم اين قضيه رو تو زندگيم اثر زياد ميزاره گوش شنوا نيست 😔😔

اتمام حجت کن باهاش.مثلا بگویا این... یامن

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
2706